Niezwykła wystawa Automobili w Galerii Przymorze

0
749
Wystawa Automobili Galeria Przymorze 1200  px
Wystawa Automobili Galeria Przymorze 1200 px

Już niedługo, 4-5 listopada, miłośnicy czterech kółek będą mogli wziąć udział w kolejnej edycji pokazu samochodów klasycznych i ciekawych w Galerii Przymorze.

Jest to niebywała okazja, aby zobaczyć  z bliska niespotykane modele aut z Francji, Niemiec, Włoch, Stanów Zjednoczonych, Czech oraz Wielkiej Brytanii.
Wśród największych perełek znajdą się: Malowniczy  Chevrolet 1300 pick-up „Chevy Truck” z serii Advance Design z 1954 roku, wyjątkowy Vauxhall Victor z 1967 roku, kultowy BMW 1602 z 1971 roku,
Lancia Beta Monte Carlo z 1980 roku – uznana za ikonę tej firmy, Renault Safrane w wersji Heuliez z 1995 roku – jedna z limuzyn premiera Francji Jacquesa Chiraca.

Pojawią się również samochody nowszej generacji: Alfa Romeo- model 4C, najnowszy Alfa Romeo Giulia i wiele innych aut reprezentujących współczesne trendy i kierunki rozwoju motoryzacji.

wystawa automobili gdansk
Źródło: www.galeriaprzymorze.eu

Ponadto przedstawiciel włoskiej marki Tazzari EV pierwszy raz na Pomorzu zaprezentuje dwa egzemplarze samochodów elektrycznych, a jednym z nich będzie można się przejechać!

Wystawa samochodów klasycznych jest początkiem cyklu atrakcji, jakie czekają klientów Galerii Przymorze w listopadzie. Przez okres 3 tygodni będzie trwała wielka loteria, w której wygrać można m.in.: Peugeot 301 active oraz towarzyszące jej wystawy zabytkowych motocykli i ultranowoczesnych bolidów. 10 listopada klienci będą mogli wziąć również udział w  nocy rabatów.

Uroczyste otwarcie wystawy odbędzie się w piątek 4.11, o godzinie 17:00.
Imprezie towarzyszyć będzie konkurs na najładniejszy samochód i stylowo dopasowaną do niego załogę. Będzie również można porozmawiać z właścicielami automobili, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia i wziąć udział w teście wiedzy motoryzacyjnej.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

Przewozy biznesowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here