Bershka

0
3011
bershka logo
bershka logo

bershka galeria bałtycka kontaktBershka najmłodsza marka grupy Inditex, na rynek wkroczyła w 1998 roku. Od tego czasu sieć liczy ponad 750 sklepów w 54 krajach zajmując się projektowaniem, produkcją, dystrybucją i sprzedażą ubrań.

Marka Bershka jest odpowiedzią na potrzeby młodych, odważnych ludzi, którzy orientują się i znają w najnowszych trendach, interesują się nowinkami technologicznymi, portalami społecznościowymi, muzyką.

Nad marką pracuje ponad 60 osobowy zespół, dzięki któremu co roku do sklepów trafia ponad 4000 różnych produktów.

Sklepy tej marki powstają w najlepszych strefach handlowych miast, by charakteryzować się dużą powierzchnią, przestronnym wnętrzem i nowoczesnym wystrojem. Z założenia Bershka to „miejsca spotkań ulicznej mody, muzyki i sztuki„, więc wnętrza sklepów to ekrany, zdjęcia, projekcje, młodzieżowa muzyka, a także awangardowe kroje, żywe kolory, łączenie stylu ulicy z nowoczesnością i nutą elegancji.

W sklepach Bershka znajdziemy strefę odzieży damskiej, która stanowi najważniejszy profil, ale i sekcję Mężczyzna. Sekcja damska składa się z dwóch linii produktów: Bershka i BSK. Bershka jak i sekcja Mężczyzna to aktualne kierunki i najbardziej awangardowe trendy – od odzieży dżinsowej, poprzez stroje wieczorowe do codziennych i sportowych. BSK – najmłodsza kolekcja marki – skierowana jest do młodych odbiorców.

Oprócz najnowszych kolekcji ubraniowych, Bershka posiada w kolekcji szeroki wachlarz dodatków i obuwia.

Bershka jako jedyny sklep w Trójmieście znajduje się w Galerii Bałtyckiej.

Bershka kolekcja jesień-zima 2012/2013

bershka sklep gdańsk
bershka sklep trójmiastobershka sklep galeria bałtyckabershka sklep gdańsk telefonbershka sklep trojmiasto telefonbershka sklep gdańsk opiniebershka sklep trojmiasto opiniebershka sklep trojmiasto kontaktbershka sklep gdańsk kontaktbershka gdańsk kolekcja

<bershka gdańsk galeria bałtycka, bershka gdańsk, bershka gdańsk telefon, bershka gdańsk tel, bershka gdańsk kontakt, bershka gdańsk opinie, sklep bershka gdańsk, sklepy bershka gdańsk>