Black Week 2021 w Osowej – promocje, konkursy i specjalne akcje

0
649
Black week CH Osowa Gdańsk

23 listopada zaczyna się Black Week – tydzień specjalnych promocji i akcji. W sklepach Centrum Handlowego Osowa będzie można zakupić produkty za znacznie niższą cenę niż zazwyczaj – kosmetyki do makijażu, perfumy czy ubrania, a także sprzęt AGD i RTV. Będzie to dobra okazja, aby skorzystać z promocji i kupić np. prezenty dla bliskich na Święta. W tym roku Osowa przygotowała specjalna ofertę, konkursy i akcje na ten czas. Akcja Black Week potrwa do 27 listopada.

Bony na zakupy i unikatowe czapki w CH Osowa

W ramach Black Week, w CH Osowa organizowana jest akcja promocyjna, w której nagrodą są bony na zakupy do wykorzystania w centrum handlowym. Jak wziąć udział w akcji? 

Za każdy paragon opiewający na kwotę 150 zł można dostać nagrodę w postaci bonu zakupowego do sklepów i punktów usługowych CH Osowa o wartości 50 zł lub czapkę z limitowanej kolekcji, stworzonej we współpracy z trójmiejską artystką Magdaleną Giesek. Można łączyć 2 paragony ze sklepów i punktów usługowych CH Osowa (z wyłączeniem paragonów z Auchan).

Natomiast każdy paragon na kwotę powyżej 300 zł, może zostać nagrodzony zestawem nagród: czapką oraz bonem zakupowym. Również można łączyć 2 paragony ze sklepów i punktów usługowych CH Osowa, z wyłączeniem paragonów z Auchan. 

Centrum handlowe Osowa black week

Czapki będą miały wyjątkową ozdobę – oryginalną, niepowtarzalną naszywkę wg projektu Magdaleny Giesek. Na naszywce znajduje się kot – jest to symboliczne i artystyczne nawiązanie do troski, jakie CH Osowa otacza te zwierzęta. Magdalena Giesek jest autorką znakomitych dzieł, które charakteryzuje różnorodność kolorów oraz niezwykłość kształtów. Twórczyni związana jest silnie z Gdańskiem, a na jej pracach często możemy zauważyć motywy związane z trójmiastem. 

Konkurs na Black Week

Centrum Handlowe Osowa w tym roku zaskakuje ofertą – dla wszystkich zainteresowanych przygotowano konkurs. Do wygrania są 3 karty do wykorzystania w sklepach centrum handlowego o wartości 100 zł każda. Jak odebrać karty? Wystarczy wysłać zdjęcie w czapce, którą stanowi nagrodę w powyżej opisanej promocji. Konkurs trwa od 23 do 30 listopada.

Więcej informacji na www.chosowa.pl