Gratka dla miłośników aranżacji wnętrz. BEL-POL otwiera salon w CH Osowa

0
651
CH Osowa otwarcie

Centrum Handlowe Osowa powiększa ofertę aranżacyjno–wnętrzarską. Do grona najemców gdańskiego Centrum dołączył sklep BEL-POL oferujący materiały wykończeniowe w zakresie podłóg i drzwi. Od listopada klienci mogą dokonać zakupów, wybierając spośród różnorodnej oferty najemcy.

Firma Bel-Pol zajmuje się sprzedażą podłóg i drzwi oraz innych materiałów wykończeniowych. Obecnie posiada blisko 40 firmowych salonów sprzedaży oraz ponad 50 partnerskich salonów na terenie całej Polski. Sukces
i rozwój firmy oparty jest na kompetencjach ponad 800 osobowej załogi, która stale się rozwija. Od lat jest liderem w branży nie tylko jeśli chodzi o wielkość przychodu, lecz także w ocenie klientów. 

Otwarcie sklepu w CH Osowa

Specjalnością firmy jest sprzedaż podłóg naturalnych, paneli podłogowych, paneli winylowych, paneli ściennych, listew oraz drzwi popularnych producentów, m.in: Barlinek, SWISS KRONO, Porta, DRE, Pol-Skone, Egger i Quick-Step. Usługi świadczone przez firmę są kompleksowe, od doradztwa i dokonania zakupu, poprzez transport, aż po sam montaż. Salony wyróżnia bogata oferta i jakość eksponowanych produktów, profesjonalizm oraz doradztwo na najwyższym poziomie.

Nowy najemca zajmie lokal o powierzchni ponad 300 m2, który znajduje się przy wejściu północnym do Centrum.

Wejście Bel-Polu do naszego Centrum Handlowego stanowi dużą wartość dla mieszkańców Trójmiasta, a przede wszystkim dla osób mieszkających w dzielnicy Osowa, która stale się rozwija. Dlatego nowy salon z bogatą ofertą dla wnętrz jest dokładnie tym, czego potrzebują obecni oraz nowi mieszkańcy, którzy dopiero urządzają się w Osowie”, mówi Aleksandra Słowińska, Dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Cieszymy się, mogąc otworzyć nasz najnowszy salon w CH Osowa. Przygotowaliśmy bogatą ofertę dla mieszkańców Trójmiasta i serdecznie zapraszamy na zakupy – nasi doradcy pomogą Państwu wybrać najlepsze wyposażenie do domu i mieszkania”, dodaje Anna Janowska, Dyrektor regionu Wybrzeże ds. sprzedaży w Bel-Pol.

CH Osowa BELPOL

Nowo otwarty salon Bel-Pol w CH Osowa z pewnością przyciągnie wielu klientów. Już wcześniej oferta Centrum Handlowego w zakresie aranżacji wnętrz była bardzo bogata – w CH Osowa można zrobić zakupy dla domu w takich sklepach, jak: Jysk, Meblik, Pepco oraz Auchan. W Bel-Pol mieszkańcy Trójmiasta i okolic będą mogli wybrać drzwi do mieszkania, panele podłogowe czy systemy ścienne. Słowem wszystko, co niezbędne do urządzenia nowego wnętrza lub odświeżenia starego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here