Gratka dla miłośników aranżacji wnętrz. BEL-POL otwiera salon w CH Osowa

0
826
CH Osowa otwarcie

Centrum Handlowe Osowa powiększa ofertę aranżacyjno–wnętrzarską. Do grona najemców gdańskiego Centrum dołączył sklep BEL-POL oferujący materiały wykończeniowe w zakresie podłóg i drzwi. Od listopada klienci mogą dokonać zakupów, wybierając spośród różnorodnej oferty najemcy.

Firma Bel-Pol zajmuje się sprzedażą podłóg i drzwi oraz innych materiałów wykończeniowych. Obecnie posiada blisko 40 firmowych salonów sprzedaży oraz ponad 50 partnerskich salonów na terenie całej Polski. Sukces
i rozwój firmy oparty jest na kompetencjach ponad 800 osobowej załogi, która stale się rozwija. Od lat jest liderem w branży nie tylko jeśli chodzi o wielkość przychodu, lecz także w ocenie klientów. 

Otwarcie sklepu w CH Osowa

Specjalnością firmy jest sprzedaż podłóg naturalnych, paneli podłogowych, paneli winylowych, paneli ściennych, listew oraz drzwi popularnych producentów, m.in: Barlinek, SWISS KRONO, Porta, DRE, Pol-Skone, Egger i Quick-Step. Usługi świadczone przez firmę są kompleksowe, od doradztwa i dokonania zakupu, poprzez transport, aż po sam montaż. Salony wyróżnia bogata oferta i jakość eksponowanych produktów, profesjonalizm oraz doradztwo na najwyższym poziomie.

Nowy najemca zajmie lokal o powierzchni ponad 300 m2, który znajduje się przy wejściu północnym do Centrum.

Wejście Bel-Polu do naszego Centrum Handlowego stanowi dużą wartość dla mieszkańców Trójmiasta, a przede wszystkim dla osób mieszkających w dzielnicy Osowa, która stale się rozwija. Dlatego nowy salon z bogatą ofertą dla wnętrz jest dokładnie tym, czego potrzebują obecni oraz nowi mieszkańcy, którzy dopiero urządzają się w Osowie”, mówi Aleksandra Słowińska, Dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Cieszymy się, mogąc otworzyć nasz najnowszy salon w CH Osowa. Przygotowaliśmy bogatą ofertę dla mieszkańców Trójmiasta i serdecznie zapraszamy na zakupy – nasi doradcy pomogą Państwu wybrać najlepsze wyposażenie do domu i mieszkania”, dodaje Anna Janowska, Dyrektor regionu Wybrzeże ds. sprzedaży w Bel-Pol.

CH Osowa BELPOL

Nowo otwarty salon Bel-Pol w CH Osowa z pewnością przyciągnie wielu klientów. Już wcześniej oferta Centrum Handlowego w zakresie aranżacji wnętrz była bardzo bogata – w CH Osowa można zrobić zakupy dla domu w takich sklepach, jak: Jysk, Meblik, Pepco oraz Auchan. W Bel-Pol mieszkańcy Trójmiasta i okolic będą mogli wybrać drzwi do mieszkania, panele podłogowe czy systemy ścienne. Słowem wszystko, co niezbędne do urządzenia nowego wnętrza lub odświeżenia starego.