Chemmax – profesjonalne rozwiązania w zakresie likwidacji trudnych zanieczyszczeń

0
3021
Chemax chemia przemysłowa pomorskie Gdańsk

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej – bez względu na to czy jest to duża firma o zasięgu międzynarodowym, czy małe lokalne przedsiębiorstwo – to wielkie wyzwanie i odpowiedzialność spoczywająca na właścicielach.

Obecny rynek produktów i usług jest na tyle rozbudowany, że aby trafić do klientów, należy zaoferować im  coś, co wyróżni się na tle konkurencji i zapewni odbiorcom najwyższą jakość w swojej kategorii. Ostatnie miesiące, bardziej niż kiedykolwiek pokazują, jak istotną kwestią w większości firm i miejsc pracy jest dbałość o higienę oraz czystość. Jak widać, zależy od tego nie tylko wygląd i estetyka miejsc publicznych, ale również nasze zdrowie i bezpieczeństwo.

Zapory przeciwrozlewowe Chemmax Gdańsk pomorskie

Kolejna kwestia to ekologia i możliwość przeprowadzania wszystkich działań  tak, aby nie trzeba było wybierać pomiędzy skutecznością a poszanowaniem przyrody. Wszelkie kroki podejmowane w tym zakresie muszą być nastawione nie tylko na cel, ale również minimalizację szkód lub najlepiej – ich całkowitą eliminację.

Chemmax – ekologiczne rozwiązania dla przyszłości

Uwzględniając te potrzeby i realizując koncepcję społecznej odpowiedzialności biznesu powstała firma Chemmax. To polskie przedsiębiorstwo  działa na rynku od 2006 roku i od tamtej pory dynamicznie się rozwija oferując innowacyjne produkty i usługi w kilku sektorach.

Prowadzona działalność obejmuje sprzedaż chemii przemysłowej i gospodarczej przeznaczonej do likwidacji trudnych zanieczyszczeń oraz dezynfekcji. Ponadto wśród produktów i usług znajdziemy specjalistyczne urządzenia laserowe o wyjątkowych możliwościach czyszczących, a także zapory sorbentowe stosowane do usuwania rozlewów ropy na wodach morskich i śródlądowych.

Czyszczenie laserowe Chemax Gdańsk

Misją Chemmax jest dostarczanie klientom rozwiązań gwarantujących wysoki poziom skuteczności i bezpieczeństwa. Właśnie dlatego firma realizuje koncepcję społecznej odpowiedzialności biznesu. W praktyce oznacza to umiejętność połączenia sukcesu gospodarczego z ekologicznym podejściem oraz zaspokajaniem potrzeb każdego nowoczesnego człowieka.

Oferta Chemmax – produkty i usługi skrojone na miarę potrzeb nowoczesnego klienta

W ofercie firmy z pewnością znajdą coś dla siebie klienci nastawieni na skuteczne, bezpieczne i ekologiczne rozwiązania.

Główne kategorie to:

Chemia przemysłowa – stosowana do likwidacji zanieczyszczeń ropopochodnych, smarów, olejów – wszystkiego z czym nie poradzą sobie powszechnie dostępne preparaty. Chemmax jest zarówno jej producentem jak i dystrybutorem.

Chemia gospodarcza – przeznaczona dla gastronomii, hoteli, szpitali oraz gospodarstw domowych. Asortyment firmy to najwyższej jakości, produkowane w Niemczech, preparaty firmy Obermark. Chemmax jest ich jedynym dystrybutorem w Polsce.

Chemmax czyszczenie usługi Gdańsk pomorskie

– Expandi Systems – innowacyjne rozwiązania stosowane do ograniczania i neutralizowania niebezpiecznych wycieków: zapory, poduszki, rękawy, maty sorbentowe, sorbenty pływające i sypkie. Chemmax jest wyłącznym dystrybutorem sprzętu światowego lidera w likwidacji rozlewów ropy w naszym kraju.

– Profesjonalne urządzenia laserowe – stosowane w szeroko rozumianej likwidacji zanieczyszczeń i konserwacji zabytków. Co ważne, dzięki zaawansowanej technologii, czyszczenie z ich użyciem nie uszkadza materiału i nie zmienia jego geometrii. Firma oferuje najbardziej zaawansowane urządzenia amerykańskiej marki GC Lasers i jest jej wyłącznym dystrybutorem w Polsce.

Usługidezynfekcja oraz czyszczenie chemiczne i laserowe powierzchni takich jak: elewacje, tynki, cegła, klinkier, dachy, kostka brukowa, usuwanie graffiti, mycie maszyn,  hal przemysłowych, usuwanie rdzy, klejów, plam olejowych, usuwanie glonów, porostów, mchów oraz innych zanieczyszczeń.

Chemmax – popularne produkty

Ze względu na unikalne receptury i wysoką skuteczność,  preparaty z zakresu chemii przemysłowej i gospodarczej oferowane przez Chemmax, cieszą się od lat dużą popularnością.

chemia gospodarcza Gdańsk pomorskie

Chemia przemysłowa

Produkty z tej kategorii wytwarzane są na bazie najlepszych komponentów krajowych i zagranicznych,  znajdują zastosowanie w rozmaitych gałęziach przemysłu, wykazując maksymalną skuteczność i bezpieczeństwo stosowania.

W ofercie znajdziemy zarówno  środki uniwersalne – np. niezawodny Ekolux A2, jak i przeznaczone do konkretnych powierzchni – np. Ekolux D4 do uporczywych zatłuszczeń czy Ekolux SB Plus dedykowany branży automotive.

Obecnie dużą popularnością cieszą się także  preparaty odkażające: Ekolux D5 niszczący drobnoustroje na dłoniach – w tym również wirusy otoczkowe takie jak coronawirus oraz Ekolux DO – przeznaczony do dezynfekcji posadzek, podłóg, mebli i innych powierzchni.

Chemia gospodarcza

Asortyment z tego działu to środki wiodącej niemieckiej marki Obermark, które znajdują zastosowanie w gastronomii, przemyśle spożywczym, przetwórstwie, hotelarstwie, szpitalnictwie,  biurach, ale również gospodarstwach domowych. Ich wysoka skuteczność i bezpieczeństwo użytkowania, sprawiają, że korzysta z nich coraz więcej dużych i małych firm oraz osób prywatnych. Tutaj również mamy do wyboru produkty uniwersalne takie jak Blue Twister oraz dedykowane konkretnym powierzchniom jak Klarolin do szyb, luster i tworzyw sztucznych, czy Fresh – idealny do czyszczenia WC, pisuarów i kabin prysznicowych.

Chemmax – zalety firmy

Niewątpliwe atuty firmy, które pomagają jej pracownikom na budowanie stabilnych relacji biznesowych i zdobywanie nowych klientów to przede wszystkim wieloletnie doświadczenie i fachowa wiedza, doradztwo techniczne, wysoka jakość oferowanych produktów i usług, poszanowanie każdego kontrahenta, terminowość oraz rozsądne ceny.

Chemia przemysłowa Gdańsk pomorskie

Wszystko to składa się na sukces Chemmaxu i pozycję firmy, która stała się liderem w swojej branży.

Chemmax – zadowoleni klienci

Zalety firmy przekładają się oczywiście na zadowolenie klientów. Są nimi przedsiębiorstwa prywatne ale również instytucje publiczne, zakłady petrochemiczne, platformy wiertnicze, kolejowe, stoczniowe, portowe, motoryzacyjne, zakłady przetwórstwa spożywczego, komunikacji miejskich, jednostki straży pożarnych, bazy dystrybucji paliw, restauracje, centra handlowe oraz gospodarstwa domowe.

Współpraca z marką Chemmax to obustronne korzyści – jeśli zależy Wam na prowadzeniu biznesu z nowoczesną, rzetelną firmą i jednocześnie chcecie wesprzeć rodzimy biznes, dołączając do grona zadowolonych klientów, zachęcamy do kontaktu.

Kontakt:

Adres: Ul. Biegańskiego 4, 80 -807 Gdańsk
E- mail: chemmax@chemmax.pl
Telefon: +48 504 155 887, +48 792 432 322, +48 602 300 595
Strona internetowa: http://chemmax.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here