Kontenery Polkont – sprawdź ofertę, podejmij współpracę i ciesz się skutecznością współpracy

0
990
Wynajem kontenerow Polkont 3

Sprzedaż i wynajem kontenerów to działalność, w której ciężko znaleźć rzetelnego partnera. Jeśli szukasz firmy, która obsłuży Cię w tej kwestii kompleksowo, świetnie trafiłeś. Poznaj ofertę Polkont i ciesz się zyskami z używania wysokiej klasy kontenerów. 

Twoje oczekiwania wychodzą poza ramy kupna kontenerów ? Na to firma też jest gotowa. Ofertę sprzedażową, Szeroki wachlarz usług oraz najważniejsze informacje o Polkont znajdziesz w dalszej części artykułu. 

Kontenery magazynowe sprzedaz 1

Dlaczego powinienem wybrać akurat Polkont? 

Na to pytanie odpowiedzą Ci certyfikaty, partnerzy oraz pozytywne opinie klientów Polkont. Zanim jednak do nich przejdziemy, warto dowiedzieć się z kim właściwie mamy do czynienia. 

Polkont to specjalista w branży kontenerów. Będąc częścią znanej grupy CHS Containergroup od początku swojej działalności (2002r.) firma obsługuje klientów w zakresie sprzedaży i wynajmu kontenerów oraz ich modyfikacji. Wraz z dynamicznym rozwojem, Polkont dodał do swojej oferty nowe działania i uruchomił oddziały na terenie całej Polski oraz poza jej granicami – w Czechach, Litwie, Łotwie i Ukrainie. Do tej pory Polkont współpracował z wieloma znanymi markami jak np. Budimex, Mostostal Warszawa, EUROVIA , PKP , ORLEN i LOTOS. 

„Polkont to rzetelna firma z ogromną wiedzą o kontenerach i logistyce. Współpracuję z nimi od wielu lat i nie planuje większych zmian.” ~ Andrzej, właściciel firmy spedycyjnej w Gdyni

kontenery sprzedaż i wynajem Polkont

Certyfikaty Polkont

Prężny rozwój Polkont jest wynikiem świadczenia wysokiej jakości usług od wielu lat. Na gwarancję ich skuteczności składają się liczne certyfikaty, które znajdziesz poniżej: 

 • certyfikat systemu zarządzania środowiskiem wg ISO 14001:2015,
 • w pełni certyfikowany personel: spawacze (nadzór spawalniczy – EWE, IWE i EN ISO 9606-1 (141,135), badacze (NDT – PN-EN ISO 9712:2012., stopień 2), elektrycy (SEP), inspektorzy malowania (NACE, FROSIO – NS476), serwis klimatyzacji (SZFO/F-GAZY),
 • certyfikacja procesów spawalniczych wg PN-EN ISO 3834-3:2007 w zakresie spawania kontenerowych konstrukcji stalowych i ich modyfikacji,
 • zakładowa kontrola jakości produkcji dotyczącą wytwarzania stalowych elementów konstrukcyjnych wg wymagań EN 1090-2:2018
  w klasach wykonania EXC1, EXC2.
 • uprawnienia w zakresie prowadzenia napraw wszystkich typów i rodzajów kontenerów stalowych z wyjątkiem zbiorników w kontenerach zbiornikowych.

Polkont kontenery sprzedaz i wynajem 4

Polkont kontenery – oferta

Działalność Polkont od samego początku opiera się głównie o sprzedaż i wynajem kontenerów. Oferowane są zarówno kontenery nowe, jak i używane. Od najpopularniejszych typów 20’DV,40’DV, 40’HC po kontenery typu Open Top, Side Door, Flat Rack. Należą do nich: 

 • Kontenery magazynowe i ładunkowe,
 • Kontenery chłodnicze, 
 • Modułowe komory chłodnicze i mroźnicze,
 • Kontenery modułowe, w tym zestawy kontenerowe i kontenery biurowe, socjalne i sanitarne, zaplecza budów, 
 • Kontenery na targi i eventy,
 • Kontenery specjalistyczne,
 • Kontenery techniczne.

Sprzedaz i wynajem kontenerow 3

„Potrzebowałem wynająć dużą ilość kontenerów morskich do transportu sypkich materiałów z Norwegii. Współpraca z Polkont przebiegła sprawnie, wszystko doszło do mnie na czas i w świetnym stanie. Szczerze polecam” ~ Kacper, kierownik w firmie budowlanej

W Polkont można więc tylko kupić lub wynająć kontenery? Oczywiście, że nie – oferta firmy jest dużo szersza. Oprócz działań sprzedażowych firma świadczy liczne usługi. Są to m.in.: 

 • certyfikowane modyfikacje kontenerów,
 • wynajem i sprzedaż osprzętu kontenerowego, m.in.: ramp najazdowych i tzw. coonfotów, 
 • projektowanie i produkcja konstrukcji stalowych, w tym obciążonych,
 • produkcja wózków do transportu kół samochodowych, 
 • przemysłowe malowanie kontenerów i konstrukcji stalowych,
 • wentylacja pomieszczeń, magazynów i pomieszczeń zagrożonych wybuchem ATEX wraz z montażem klimatyzacji i serwisem.
 • natryski powłok polimocznikowych oraz poliuretanowych do zabezpieczania powierzchni oraz zaawansowanych powłok izolacyjnych, 
 • zabezpieczanie konstrukcji stalowych w aspekcie zabezpieczeń ogniowych – Izolacje natryskowe pianą PUR, 

Kontakt z Polkont

“Jest tylko jeden szef. Klient. On może zwolnić każdego w firmie, od prezesa w dół – po prostu wydając swoje pieniądze gdzie indziej.” ~ Sam Walton, właściciel znanej sieci handlowej Wall-Mart

ano1

Słowa znanego biznesmena stały się mottem strategii rozwojowej Polkont. Klienci firmy bardzo często chcą wracać z nowymi zadaniami, mając pewność że zostaną one zakończone pomyślnie. Jest to wynikiem indywidualnego podejścia do każdego partnera i chęci podjęcia się każdego, nawet najbardziej skomplikowanego zlecenia. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz poznać szczegóły współpracy z Polkont – skontaktuj się z firmą przez telefon lub e-mail, a konsultant rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości. 

Lokalizacja Polkont – dowiedz się, w jakich miastach firma realizuje swoje usługi

Warto zaznaczyć, że oddziały Polkont w kilku miastach oferują dodatkowe, niestandardowe usługi. Najważniejsze z oddziałów firmy zlokalizowane są w:

 • Warszawie – tutaj firma działa jako terminal kontenerowy i realizuje usługi napraw kontenerów ładunkowych.

kontenery sprzedaż i wynajem Polkont

 • Kwidzynie – oprócz standardowych działań, realizowane są tu: modyfikacje kontenerów, naprawy kontenerów ładunkowych, malowanie przemysłowe, sprzedaż osprzętu kontenerowego.
 • Gdańsku – obiekt funkcjonuje jako self storage, mając w ofercie także wynajem powierzchni magazynowych, ekspertyzy zabezpieczeń antykorozyjnych oraz naprawy kontenerów ładunkowych i chłodniczych,
 • Gdyni – można tu zrealizować naprawy kontenerów ładunkowych i chłodniczych

Pozostałe lokalizacje zajmujące się głównie sprzedażą i wynajmem kontenerów to: Bydgoszcz, Poznań, Łódż, Wrocław, Sławków, Małaszewice. 

Polkont to nie tylko dostawca kontenerów. To zespół specjalistów, którzy poświęcają mnóstwo czasu i energii na to, aby zadowolić swoich klientów i utrzymać jakość usług na najwyższym poziomie. Jeśli interesują Cię korzyści płynące ze współpracy z Polkont, poinformuj o swoich oczekiwaniach, a firma zajmie się całą resztą.

Dane kontaktowe:

Centrala Bydgoszcz

UL. STARY RYNEK 15-21, LOK. 3
85-105 BYDGOSZCZ
TEL +48 55 261 03 49
MOB +48 602 709 600
+48 664 788 061
FAX:+48 55 247 68 55
E-MAIL: BIURO@POLKONT.PL

Biuro Kwidzyn

UL. GÓRKI 3A
82-500 KWIDZYN

E-MAIL: BIURO@POLKONT.PL