Disney On Ice: Disneyland Wielka Przygoda Gdańsk

0
1315
Alice and Friend Teacups small
Alice and Friend Teacups small

Disney On Ice: Disneyland Wielka Przygoda Gdańsk

Rewelacyjny pomysł jak sprawić, aby nasze dzieci świetnie się bawiły oraz jak sprawić, abyśmy poczuli się jak dzieci?

Myszka Miki, Kaczora Donald, Pluto, Balu, Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Buzz Astral, Inniemamocni jak i Myszka Minnie to tylko część naszych ukochanych bohaterów z dzieciństwa, które dobrze są znane nam i naszym dzieciom.
Disney On Ice: Disneyland Wielka Przygoda to historia opowiadająca o marzeniu, jakim są wakacje w disneylandzie. Małe myszki, które pragną tego, wraz z innymi znanymi bohaterami będą przedstawiać cudowną historię. Wszystko to odbędzie się na lodowisku , a jej przebieg będzie toczył się z pomocą publiczności: „(…) historia o tym, jak Myszka Miki i Myszka Minnie pragną spędzić wakacje w Disneylandzie. Przygoda rozpoczyna się, gdy zła czarownica Diabolina usiłuje przejąć park rozrywki i usypia Minnie oraz Donalda. Kiedy już wszystko wydaje się stracone, z pomocą przybywają Iniemamocni. Publiczność także pomaga rodzinie superbohaterów. Dzieci będą dopingować Mikiego i jego przyjaciół podczas zabawy przy niesamowitych rytmach dżungli, tańczyć rocka ze Stichem w Zaczarowanym Pokoju Tiki, walczyć z zawadiackimi piratami z Karaibów, stawiać czoła strachom w Nawiedzonym Dworze, wirować w Filiżankach Szalonego Kapelusznika w towarzystwie Alicji i przemierzać kosmos na Space Mountain z Buzzem Astralem.”

To będzie na prawdę wielkie wydarzenie!

27 stycznia Galeria Bałtycka przygotowała dla dzieci pokazy bohaterów Disneya. Każde z dzieci ma możliwość zrobienia sobie zdjęcia z bohaterem Disney On Ice. Dodatkowo, specjalnie przygotowano konkursy, w których można wygrać gadżety Disney On Ice: Disneyland Wielka Przygoda
Cała impreza zaczyna się od 16:00!

Plan wydarzeń Disney On Ice: Disneyland Wielka Przygoda Gdańsk:

27 stycznia – Galeria Bałtycka Gdańsk Wrzeszcz
28 stycznia Ergo Arena (piątek)  godz. 19:00
29 stycznia Ergo Arena (sobota) godz. 11:00, 14.30, 18:00
30 stycznia Ergo Arena (niedziela) godz. 11:00, 14.30

Ceny biletów do Ergo Areny na Disney On Ice: Disneyland Wielka Przygoda Gdańsk:

35 zł / 65 zł / 85 zł / 100 zł (w zależności od rodzaju miejsca)

Gdzie kupić bilety na Disney On Ice: Disneyland Wielka Przygoda Gdańsk?

– alterartshow.pl
– sieć Ticketpro
– sieć Eventim
– kasa Ergo Arena Gdańsk (Sprzedaż biletów  w kasie ERGO ARENA  będzie uruchomiona przed pierwszym przedstawieniem  i w trakcie trwania przedstawień.  Z wyjątkiem sytuacji gdy bilety  zostaną wyprzedane wcześniej w dystrybucji elektronicznej)