Elektra Easy Plus – niewielkie urządzenie – wiele możliwości!

0
2391
elektra easy welmax
elektra easy welmax

Nawilżacze i oczyszczacze powietrza, odkurzacze, preparaty do dezynfekcji, mopy, ścierki, pochłaniacze wilgoci…Te i wiele innych „akcesoriów” znajduje się w przeciętnym domu, po to aby pomóc zachować w nim czystość i świeżość.

Jeśli ktoś ma duże mieszkanie i odpowiedni schowek na wszystkie tego typu pomoce, nie jest to tak uciążliwe. Gorzej jednak, kiedy mieszkamy w kawalerce, w której coraz to nowe wynalazki piętrzą się zabierając i tak ograniczoną już przestrzeń.

Dla tych, którzy mają już dość zagraconego domu oraz pieniędzy wydanych na nieskuteczne rozwiązania powstało wielofunkcyjne urządzenie Elektra Easy Plus od Welmax!

 elektra easy welmax

Jest to odkurzacz ze wszystkimi niezbędnymi w sprzątaniu pomieszczeń funkcjami. Dzięki niemu perfekcyjnie odkurzysz każdy kąt – bez konieczności wymieniania worków i filtrów, ponieważ urządzenie działa na najwyższych obrotach! Elektra Easy Plus świetnie nadaje się do oczyszczania powietrza – posiada specjalny filtr wodny oraz separator cząsteczkowy pozwalający zachować czyste, świeże powietrze. Oprócz tego z jego pomocą zachowasz najwyższy standard higieny- myjąc i dezynfekując różne powierzchnie parą wodną- gotową do użycia już w ciągu 3 minut!

Bardzo przydatną funkcją jest również możliwość usuwania płynów – 6 litrowy pojemnik poradzi sobie z rozlaną wodą i innymi cieczami. Jest to zdecydowanie wygodniejsza opcja niż zbieranie wody za pomocą ścierek i mopów.

 elektra easy welmax akcesoria

Najlepszą wizytówką Elektra Easy Plus są opinie zadowolonych użytkowników:

Welmax po raz kolejny mile mnie zaskoczył. Mają w swojej ofercie coraz więcej wielofunkcyjnych urządzeń- multicooker, który wyręcza w kuchni i teraz ten odkurzacz. Nie znoszę sprzątać- jak pewnie wiele innych osób, ale teraz zajmuje mi to 2 razy mniej czasu i jest zdecydowanie wygodniejsze!”. – Elka

Mam malutkie mieszkanie, także każde urządzenie zastępujące kilka innych, jest wielkim udogodnieniem i zaoszczędza sporo miejsca. Elektra Easy Plus to  idealne rozwiązanie dla takich osób jak ja- ceniących czystość, wygodę no i wolną przestrzeń”. – Mariusz

Mam firmę sprzątającą, w której korzystam już z innego urządzenia Welmax-u- Turbo Power Cleaner, ale z pewnością ten nowy odkurzacz również będzie bardzo potrzebny i ułatwi pracę. Jest niewielki, wygodny i prosty w obsłudze- no i przede wszystkim ma wiele funkcji”.  – Mirka

 welmax elektra easy

Jak widać,  wielofunkcyjny odkurzacz stał się strzałem w dziesiątkę i jest idealnie dostosowany do potrzeb klientów.
Jeśli cenisz sobie prostotę urządzeń, komfort w ich używaniu oraz efekty sprzątania – jest to „wynalazek”  stworzony właśnie dla Ciebie!

Polecamy

Elektra Easy Welmax – http://elektraeasy.pl/

Zobacz również:

Nowy system sprzątająco-czyszczący Security Clean Welmax

Welmax opinie