Ford Gdańsk – gdzie serwisować auto w Trójmieście?

0
917
Big autohandel ford Gdańsk

Niestety z autami jest tak, że od czasu do czasu coś się psuje. Pewne części trzeba odpowiednio konserwować, sprawdzać i w odpowiednim czasie wymieniać. Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem Forda możesz w tym celu skorzystać z usług autoryzowanego serwisu – BIG Autohandel Ford w Gdańsku. 

BIG Autohandel Ford Gdańsk – jakie usługi świadczy obiekt?

Podstawową formą działalności BIG Autohandel jest sprzedaż nowych samochodów Forda. Oferta salonu w tym zakresie obejmuje najpopularniejsze modele zarówno samochodów osobowych jak i dostawczych marki Ford, czyli m.in.:

  • Ford Fiesta,
  • Ford Focus,
  • Ford Mondeo,
  • Ford Kuga,
  • Ford Transit,
  • Ford Transit Courier,
  • Ford Transit Custom.Ford big autohandel samochody osobowe Gdansk

To oczywiście tylko wybrane modele – pełna oferta obejmuje niemal wszystkie, w tym te najnowsze egzemplarze aut Ford.

Komis Ford Gdańsk – auta używane jak nowe w ofercie BIG Autohandel

Działalność jako komis samochodowy to kolejne zajęcie salonu BIG Autohandel. Nie jest to jednak komis jak każdy, który zazwyczaj kojarzy się z oszustwami i dużymi prowizjami dla pośredników. Czym więc się różni? Różni się tym, że wszystkie samochody trafiające do komisu Forda w Gdańsku są szczegółowo sprawdzane, naprawiane i dopieszczane. W rezultacie klienci mają dostęp wyłącznie do aut, które posłużą im przez dobre kilka, a nawet kilkanaście lat. Konkurencyjne ceny, gwarancja bezpieczeństwa i ciekawe modele aut sprawiają, że wielu klientów stwierdza, że to najlepsza opcja do kupna używanego samochodu Forda w Gdańsku. Oto opinia jednego z nich:

Kupiłem autko Ford Mondeo z salonu BIG Autohandel Ford Gdańsk i była to prawdopodobnie najlepsza decyzja. Śledziłem rynek samochodów używanych  od miesięcy i za każdym razem gdy dochodziło do rozmowy ze sprzedawcą coś wychodziło. Raz zły dźwięk silnika, potem uszkodzony lakier, jeszcze innego razu podejrzane papiery… Naprawde nie warto tracić swoich nerwów – we wspomnianym salonie wszystkie umowy są pewne i przejrzyste a stan auta sprawdzony. Polecam każdemu ~ Adrian

Big Autohandel Gdańsk serwis

Serwis Ford Gdańsk

Aby obsługa klientów była kompleksowa, salon BIG Autohandel Ford Gdańsk postanowił wprowadzić także możliwość serwisowania aut. Bez względu na to, czy twój Ford jest kupiony w salonie, czy pochodzi z rynku wtórnego możesz skorzystać z usług doświadczonej kadry mechaników. Na każdą z napraw wystawiane są stosowne dokumenty, które można śmiało wykorzystać np. na stacji kontroli pojazdów. 

Era garażowych mechaników samochodowych mija bezpowrotnie – chcemy czy nie, musimy zgodzić się z tą tezą. Obecnie samochody wyposażane są w najnowsze technologie, które wymagają adekwatnie nowoczesnych sprzętów kontrolujących ich prawidłowe funkcjonowanie. Takie możliwości stwarzają najczęściej autoryzowane serwisy. Zadbaj o swoje auto i pod żadnym pozorem nie daj się narazić na niepotrzebne koszty – zrobisz to korzystając z usług autoryzowanego serwisu BIG Autohandel Ford Gdańsk.

Bigautohandel Gdansk opinie dealer forda

Dane kontaktowe