INDAI – deweloper z Trójmiasta łączący tradycje z nowoczesnością

0
1124
Deweloper Indai trojmiasto 2

Marzysz o zamieszkaniu w miejscu bogatym w tradycje, ale jednocześnie chciałbyś korzystać z nowoczesnych rozwiązań? Wszechobecna zieleń, wnętrza wykończone najlepszymi materiałami i lokalizacja w sąsiedztwie historycznych kamienic – przyznaj, że byłoby to miejsce do którego chciałoby się wracać. Nie są to tylko marzenia – takie inwestycje projektuje, buduje i oferuje trójmiejski deweloper INDAI.

Nowoczesne mieszkania w cichej okolicy

Firma INDAI działając w branży nieruchomości inwestuje w najlepszych dzielnicach Trójmiasta, co nieustannie spotyka się z pozytywnymi opiniami klientów. Współpracując ze znanymi projektantami, firma odniosła sukces budując Kamienice H. Kołłątaja oraz lokale inwestycyjne w tej nieruchomości. Dużym zainteresowaniem cieszy się także rewitalizowana Willa H. Kołłątaja w Gdańsku Wrzeszczu. Ważną cechą dewelopera INDAI jest dbałość o walory estetyczne przestrzeni miejskiej, o czym świadczy subtelne wpasowanie powyższych obiektów w lokalny krajobraz z zachowaniem najważniejszych elementów historycznych.

Kamienice Hugo Kollataja Gdansk Wrzeszcz 1 1

„Wystrój” miasta to jedno, równie ważnym aspektem dla dewelopera INDAI jest przyroda, co przejawia się w przemyślanych nasadzeniach roślin towarzyszących   każdemu projektowi. Przekłada się to na docenienie i dobre opinie ekologów oraz osób dbających o interes naszej planety, a satysfakcja samych mieszkańców jest dla INDAI bardzo ważna. Kto nie chciałby mieszkać na co dzień w otoczeniu roślin oczyszczających atmosferę, zwalczających stres oraz ograniczających hałas w mieście? Odpowiedź jest oczywista, szczególnie dziś, kiedy powietrze, którym oddychamy nie jest najlepszej jakości, a klimat ulega ciągłemu ocieplaniu. 

INDAI Deweloper – inwestycje w Trójmieście

Deweloper planuje kolejne inwestycje w segmencie premium: domy i apartamenty, co z pewnością przełoży się na jego pozycję na rynku nieruchomości. Kolejne projekty w najlepszych częściach Gdańska, Sopotu i Gdyni już są obiektem zainteresowania wielu osób obserwujących poczynania firmy oraz segment rynku mieszkaniowego.

Kamienice Hugo Kollataja Gdansk Wrzeszcz 3

INDAI – prestiżowe apartamenty dostosowane do Ciebie

Pozytywne opinie o deweloperze INDAI świadczą o tym, jak dużą wagę firma przykłada do zadbania o interes klienta. Oto jedna z nich: 

Kupując jeden z apartamentów w Kamienicy Hugo Kołłątaja w Gdańsku Wrzeszczu wiedziałem, że będzie to dobra decyzja. Od początku cała współpraca była przejrzysta, co więcej, wiele obowiązków przejmował deweloper. Szczerze mówiąc, to nawet doszukiwałem się nieścisłości, kruczków. Dziś wiem, że zupełnie niepotrzebnie – mogę śmiało polecić dewelopera INDAI. Zasługuje na najlepsze opinie. ~ Michał.

Proces realizacji inwestycji mieszkaniowej nie należy do najprostszych zadań – składa się na to szereg analiz, uzyskanych pozwoleń, umów, ustaleń i prac budowlanych. Aby przekonać się o profesjonalizmie firmy, warto poznać sposób działania INDAI. Poszczególne etapy realizacji przykładowej inwestycji trójmiejskiego dewelopera to:

  1. Poszukiwania działki odpowiedniej pod inwestycję, jej kupno i przygotowanie do dalszych etapów,
  2. Gromadzenie dokumentacji do budowy – tym zajmuje się ekipa inżynieryjno-techniczna, 
  3. Prace budowlane pod nadzorem inżynierów generalnych,
  4. Sprzedaż lokali i obsługa Klientów
  5. Konserwacja i doglądanie pomieszczeń wspólnych oraz ewentualna pomoc aktualnym lokatorom.

Deweloper Indai trojmiasto 3

Zakup lokali od dewelopera INDAI jest przede wszystkim bezpieczny. Firma przestrzega wszystkich wymogów i przepisów prawnych od zakupu działki, aż po przekazanie kluczy przyszłym właścicielom. Co ważne, deweloper rzetelnie podchodzi do obowiązków posprzedażowych. Na każdym etapie klienci są obdarzeni merytoryczną obsługą oraz podejściem z troską do ich spraw.

Firma deweloperska INDAI – partnerzy i wykonawcy

Aby utrzymać usługi na najwyższym poziomie, firma deweloperska INDAI stawia wyłącznie na sprawdzonych partnerów i dostawców materiałów. Wszelkie prace budowlane wykonują certyfikowani partnerzy. Wybór takiego współpracownika poprzedzony jest gruntownym audytem i weryfikacją uzyskanych przez niego certyfikatów. Jego dobór wykonywany jest następująco: 

  • Oceniana jest jakość i terminowość wcześniej wykonywanych przez potencjalną firmę prac,
  • Na bieżąco kontrolowana jest organizacja placu budowy (konieczne jest restrykcyjne przestrzeganie zasad BHP),
  • Analizowane są opinie klientów i wcześniejszych partnerów firmy,
  • Sprawdzane są kwalifikacje podwykonawców chcących podjąć zlecenie. 

Kamienice Hugo Kollataja Gdansk Wrzeszcz 5 1

Oferta INDAI i plany rozwojowe na przyszłość

Aktualna oferta dewelopera INDAI obejmuje prestiżowe mieszkania w Gdańsku Wrzeszczu, a konkretniej wspomniane już Kamienice H. Kołłątaja, a także apartamenty w Willi Kołłątaja, których sprzedaż rozpocznie się już wkrótce. Kamienice zostały zrealizowane w grudniu 2021 r., a sprzedaż dostępnych w nich mieszkań aktualnie dobiega końca. Do użytku oddano dwa kameralne budynki połączone nowoczesną halą garażową. Od początku inwestycja zakładała poszanowanie dla historycznego uroku dzielnicy, co zaowocowało zespołem nowoczesnych obiektów świetnie wpisujących się w obowiązujące na tym terenie zagospodarowanie przestrzeni. Oferta obejmuje także Willę H. Kołłątaja oraz lokale inwestycyjne w Gdańsku Wrzeszczu.

Deweloper Indai trojmiasto 4

Deweloper zapewnia, że na tym działania firmy się nie zakończą. Kolejni klienci będą mieli dostęp do nowych inwestycji INDAI w atrakcyjnych lokalizacjach na terenie Trójmiasta. W trakcie przygotowania są kolejne ciekawe projekty. Specjaliści z INDAI cały czas poszukują gruntów w oryginalnych lokalizacjach i są przygotowani do podejmowania nowych wyzwań. 

Nagroda za konkurs „Budowa roku” trafiła w ręce dewelopera INDAI

Dokładność, dbałość o detale i jakość wykonania jednej z inwestycji dewelopera INDAI została nagrodzona przez znane w branży budownictwa organizacje. Kamienice H. Kołłątaja zlokalizowane w Gdańsku Wrzeszczu otrzymały nagrodę II stopnia w konkursie „Budowa roku” w kategorii „obiekty mieszkaniowe i budynki o wartości do 20 mln zł”.

Indai Nagroda Budowa Roku 1

Budowa roku – konkurs organizowany przez PZITB

Dla osób niewtajemniczonych w branżę nieruchomości, konkurs „Budowa roku” to przegląd polskiego budownictwa organizowany przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa.  Trwa już od dziesiątek lat, honorując kolejne firmy za wybitne osiągniecia. W tym roku odbyła się już 32 edycja konkursu. Stanowi on jeden z najbardziej prestiżowych wydarzeń dotyczących nieruchomości, branży deweloperskiej i budowlanej. Oto kilka słów od organizatorów „Budowy roku”:

„Nagrodzone obiekty budowlane charakteryzują się nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, wysoką jakością wykonawstwa robót, dobrą organizacją procesu budowlanego, wysokim poziomem zapewnienia bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska.”

Indai Nagroda Budowa Roku 3

Opinie klientów INDAI

„Najwyższa opinia za sprawny kontakt i indywidualne podejście do klienta. Już przy pierwszym telefonie otrzymałam odpowiedź na wszystkie moje pytania, a mało ich nie było. Po niecałym miesiącu wszystkie formalności były załatwione. Dziś mieszkam w jednej z Kamienic przy H. Kołłątaja i nie zamieniłabym tego za żadne skarby, uwielbiam to miejsce.” ~ Agnieszka

„Jestem w trakcie kupna apartamentu od dewelopera INDAI, cieszę się, że zdążyłem, bo to jeden z ostatnich. Już widzę, że będzie to dobra współpraca. INDAI to firma z sercem na dłoni – konsultanci przedstawili mi cały proces kupna przejrzyście i dokładnie. Nie mogę się doczekać, aż się wprowadzę z rodziną. ~ Kamil

INDAI kontakt