Galeria po Amerykańsku

0
1921
marilyn monroe
marilyn monroe

Centrum handlowe gdańskTo coś większego niż opowieści znajomych o wycieczce do Ameryki, to coś większego niż klimat w Nowym Jorku.

Czasy Elvisa Presleya, piękna Marilyn Monroe i kilku litrowe Amerykańskie samochody. Cały Amerykański Sen już w najbliższy weekend w Galerii Bałtyckiej.

Wystawa nazywa się „American Dream” i każdy z nas przyzna, że takiego czegoś jeszcze nie było. Wiele słyszy się o Ameryce, każdy zna ją z filmów, jednak czy każdy z nas poczuł kiedyś ten prawdziwy klimat? Zobaczymy jak tym razem poradzili sobie organizatorzy, czy będą w stanie odtworzyć tamte cudowne czasy.

.
.

W tym czasie będzie można zasiąść za kierownicą drogich i luksusowych samochodów lat 50XX wieku, Cadillaców. Dostępne będą modele: Cadillac z ’49, ’53, ’57, ’59 i ’80, Buick ’55 oraz Chrysler New Yorker 53roku! Samochody te mają niewiarygodnie duże silniki, w Polsce jeździ dosłownie kilkadziesiąt modeli, a właściciele ich są wielkimi pasjonatami. Cadillaki słyną z długich skrzydeł i dosyć nietypowych kształtów, są to samochody, za którymi każdy obejrzy się na ulicy.

galeria bałtycka gdańsk wrzeszczgaleria bałtycka gdańsk grunwaldzka

Wszystkie te nietypowe mobile będzie można zobaczyć od 30 września do 17 października, każdy będzie mógł poczuć klimat tamtych czasów, tej Ameryki znanej z niektórych filmów i przypomnieć sobie słynny kawałek Scotta McKenzie „San Francisco”.

GALERIA BAŁTYCKA GDAŃSK

amerykańskie samochody gdańsk