Nowa kolekcja w sklepach CCC

0
2219
ccc kolekcja 2010 20111
ccc kolekcja 2010 20111

Jak co roku na jesień firma produkująca buty CCC wprowadza nową kolekcję jesienną. W tym roku jest ona wyjątkowo ładna, powoli z mowy wychodzą długie skórzane buty, zaś w tym roku króluje zamsz. W kolekcji jesień zima 2010/2011 CCC znajdziemy przeróżne botki, saszki, czółenka, pantofle, ale też i długie buty zamszowe. Tego roku kolorystyka się nieco zmieniła, jest przewaga czarnego i błękitnego wchodzącego w szary. Wszystkie te kolory idealnie pasują i są bardzo intensywne na zamszu. Do dodatków w butach zaliczamy mnóstwo pomarszczeń, nakładek, wstążki, klamry. Zdecydowanie mniej jest cekinów, gwiazdeczek, zastąpiły je eleganckie wstążeczki.

Buty CCC z kolekcji jesień zima 2010/2011 trochę zaskoczyły tego roku i myślę, że bardzo dobrze będą się sprzedawać, są bardziej kobiecie i brak kolorowych licznych dodatków powoduje, że dobrze wyglądają w parze z wieloma ubraniami.

Poniżej kilka zdjęć z kolekcji CCC jesień zima i centra handlowe w Gdańsku, gdzie takie sklepy się znajdują:


ccc kolekcja 2010 2011ccc kolekcja 2010 jesieńccc kolekcja butowccc kolekcja buty jesien 2010 2011ccc kolekcja jesień zimakolekcja ccc jesienkolekcja ccc jesien zimakolekcja butów dla młodzieży cccbuty sportowe ccc

Centra Handlowe w Trójmieście, w których znajduje się sklep CCC:

CH AUCHAN ul. Szczęśliwa
CH MANHATTAN Gdańsk Wrzeszcz ul. Grunwaldzka 82
CH MORENA Gdańsk
CH PRZYMORZE Gdańsk ul. obrońców wybrzeża 1
CH MATARNIA Gdańsk
Galeria Handlowa Madison Gdańsk
GALERIA BAŁTYCKA Gdańsk
CH OSOWA Gdańsk spacerowa
ALFA CENTRUM Gdańsk
CH BATORY Gdynia
TESCO Gdańsk Chełm cienista