Nowa kolekcja w sklepach CCC

0
1794
ccc kolekcja 2010 20111
ccc kolekcja 2010 20111

Jak co roku na jesień firma produkująca buty CCC wprowadza nową kolekcję jesienną. W tym roku jest ona wyjątkowo ładna, powoli z mowy wychodzą długie skórzane buty, zaś w tym roku króluje zamsz. W kolekcji jesień zima 2010/2011 CCC znajdziemy przeróżne botki, saszki, czółenka, pantofle, ale też i długie buty zamszowe. Tego roku kolorystyka się nieco zmieniła, jest przewaga czarnego i błękitnego wchodzącego w szary. Wszystkie te kolory idealnie pasują i są bardzo intensywne na zamszu. Do dodatków w butach zaliczamy mnóstwo pomarszczeń, nakładek, wstążki, klamry. Zdecydowanie mniej jest cekinów, gwiazdeczek, zastąpiły je eleganckie wstążeczki.

Buty CCC z kolekcji jesień zima 2010/2011 trochę zaskoczyły tego roku i myślę, że bardzo dobrze będą się sprzedawać, są bardziej kobiecie i brak kolorowych licznych dodatków powoduje, że dobrze wyglądają w parze z wieloma ubraniami.

Poniżej kilka zdjęć z kolekcji CCC jesień zima i centra handlowe w Gdańsku, gdzie takie sklepy się znajdują:


ccc kolekcja 2010 2011ccc kolekcja 2010 jesieńccc kolekcja butowccc kolekcja buty jesien 2010 2011ccc kolekcja jesień zimakolekcja ccc jesienkolekcja ccc jesien zimakolekcja butów dla młodzieży cccbuty sportowe ccc

Centra Handlowe w Trójmieście, w których znajduje się sklep CCC:

CH AUCHAN ul. Szczęśliwa
CH MANHATTAN Gdańsk Wrzeszcz ul. Grunwaldzka 82
CH MORENA Gdańsk
CH PRZYMORZE Gdańsk ul. obrońców wybrzeża 1
CH MATARNIA Gdańsk
Galeria Handlowa Madison Gdańsk
GALERIA BAŁTYCKA Gdańsk
CH OSOWA Gdańsk spacerowa
ALFA CENTRUM Gdańsk
CH BATORY Gdynia
TESCO Gdańsk Chełm cienista

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here