Hipermarket Tesco ul. Słoneczna Gdynia

4
1289

Hipermarket Tesco ul. Słoneczna Gdynia:

adres: ul. Słoneczna 1, 81-605 Gdynia
tel: 0801-650-650


Wyświetl większą mapę

Godziny otwarcia Hipermarket Tesco ul. Słoneczna Gdynia:

poniedziałek – sobota: 7:00-22:00
niedziela: 8:00-20:00

Wielkanocne godziny otwarcia:

23.04 do godziny 18:00
24- 25.04 zamknięte

Zobacz inne hipermarkety w Gdyni:

Hipermarket Tesco ul. Kcyńska Gdynia
Hipermarket Tesco ul. Nowowiczlińska Gdynia

Polecane :

Restauracje Gdynia Szlak Kulinarny

4 KOMENTARZE

  1. Dzisiaj niestety w Tesco kupiłem przeterminowane mleko. Nie polecam brać tych najtańszych lub też dokładnie sprawdzać datę ważności!

    (tyczy się to mleka 3,2% MilkLandu)

  2. Pracują tam bardzo miłe i sympatyczne kasjerki,lecz ochrona tam jest karygodna ,wyraża się wulgarnie,a do kasjerek odnosi się nieuprzejmie.A co do cen …non stop coś się nie zgadza pisze coś innego a przy kasie wychodzi inna cena !!

  3. Wcale się nie dziwię że towar na półkach może być przeterminowany czy ceny mogą się nie zgadzać skoro pani Aneta zamiast się tym zająć woli romansować lub jeszcze robić co innego na zapleczu z dostawcami towaru,przecież jest zatrudniona w TESCO a nie w agencji towarzyskiej?

  4. Kasjerki Tesco przy ul Słonecznej na Witominie są faktycznie bardzo fajne,miłe i uprzejme,jeśli zaś chodzi o sklep,jest ciągłość dotowarowania,więc bardzo rzadko kiedy trafiam na puste miejsce na półce z poszukiwanym towarem.W ogóle bardzo lubię ten punkt Tesko,starają się sprowadzać coraz to nowe towary,które wcześniej były dostępne jedynie np na Nowowiczlińskiej(zupki a la Knorr firmy Tesko,znacznie tańsze i równie dobre)
    Ochrony natomiast nie widzę od dłuższego czasu.Albo tak wspaniale się kamuflują,albo akurat mają przerwę,kiedy tam wchodzę;)
    Nie ma się do czego przyczepić na Witominie,raz jeden zdarzyła się wtopa z przeterminowanymi jogurtami,ale miałam akurat paragon,wróciłam się piechotą do sklepu i oddali mi pieniądze co do grosza,jeszcze z przeprosinami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here