Impuls Fitness Gdańsk

0
1721
logo10
logo10

impuls fitness gdańskFitness Authority Gdańsk Impuls

Impuls fitness będący częścią Fitness Authority Gdańsk jest jedną z największych siłowni w Trójmieście. Mieści się on w Gdańsku Wrzeszczu, obok kolejki Zaspa SKM. Obok Fitness Authority znajduję się duży parking, całość mieści się za stacją benzynową BP oraz Loopy’s World Rodzinne Centrum Zabaw.

Impuls Fitness Gdańsk:
adres: ul. Grunwaldzka 229 Gdańsk – Wrzeszcz
tel: 58 55 08 703, fax: 58 55 08 701
e-mail: biuro@impuls-fitness.pl


Wyświetl większą mapę

Godziny otwarcia Impuls Fitness Gdańsk

Codziennie: 6:00 – 24:00 (7 dni w tygodniu)

Impuls Fitness Authority Gdańsk oferta:

Impuls Fitness to siłownia złożona z dwóch części – część siłowa oraz cardio. Dodatkowo możemy skorzystać z sali do cyclingu, sali fitness oraz strefy relaksu.

Strefa siłowa to sprzęty pomagające zwiększyć masę mięśniowa. W Impuls Fitness Gdańsk odpowiednio dobrane są sprzęty dla mężczyzn jak i kobiet. Większość sprzętu to „standardowy” sprzęt, jaki znajdziemy na prawie każdej siłowni. Sprzętu jest pod dostatkiem, dlatego mimo dużego zainteresowania, każdy znajdzie coś dla siebie.
Dodatkowo, każdy ma prawo poprosić trenera o pokazanie jak działa sprzęt, jakie ćwiczenia powinno się wykonywać oraz co najlepiej wykonywać.

Sekcja Cardio w Impuls Fitness Gdańsk to 22 bieżnie, platforma wibracyjna, paski masujące, „chodziki”, rowerki stacjonarne, wiosła i inne. Każdy, kto chciałby poprawić swoją kondycję i schudnąć – to sekcja dla niego. Osoby, które uważają, że chodzenie po bieżni jest nudne, teraz mogą obejrzeć sobie film z napisami, oglądać teledyski lub posłuchać muzyki.

Sala fitness w Impulsie to wielka sala mieszcząca bardzo duże grupy. Zajęcia, jakie się w niej odbywają to taniec brzucha, zajęcia z piłkami, stretching, joga, pilates, zajęcia dla kobiet w ciąży, spalające tłuszcz i wiele innych.

Sala cycling to sala, gdzie odbywają się wszystkie zajęcia cyclingu. Każdy, kto przyjdzie na takie zajęcia dostanie specjalny pas z czujnikami regularnie mierzący jego tętno. Tętno wyświetlane jest na jednej ze ścian na ekranie LCD.

Strefa relaksu to sauny: parowa i fińska. Dodatkowo solarium, sala masażu i odpoczynkowa. W cenie karnetu można bez ograniczeń korzystać z sauny i łaźni parowej. Sauna czynna 8 – 12 oraz 17-23, łaźnia parowa na żądanie klienta.

Masaże: w ofercie Impuls Fitness ma: masaż relaksacyjny, masaż sportowy, masaż relaksacyjny, wspomagający odchudzanie, masaż aromaterapeutyczny, czekoladą, gorącymi kamieniami oraz inne.

Impuls Fitness Gdańsk Ceny

Zniżki studenckie/uczniowskie dla osób poniżej 26 roku życia. Podstawą jest ważna legitymacja studencka.
Zniżka rodzinna potwierdzana tym samym nazwiskiem. Do wglądu dowody osobiste osób. Upoważnia do zakupu karnety klasycznego lub dziennego z 20% zniżką.

Karnet klasyczny już za 199 złotych, upoważnia do wchodzenia na wszystkie sekcje, karnet w godzinach otwarcia klubu oraz 20% zniżki na suplementy diety sprzedawane w recepcji jak i 20% upustu na Strefę Squash.

Karnet dzienny, czyli od 6:00 do 15:00 zezwala na wszystkie wejścia jak w karnecie klasycznym, ograniczone są tylko godziny wejść.

Pozostałe karnety na konkretną ilość wejść oraz wg rodzajów zajęć jak joga, zajęcia dla kobiet w ciąży, dla seniorów i inne.