Jedyna w Polsce Gamingowa Arena – Kinguin Esports Lounge w Galerii Metropolia

0
1743
galeria metropolia otwarcie areny gamingowej
Źródło: FB Galeria Metropolia

Jeśli jesteś miłośnikiem gier i chciałbyś zająć się esportem zawodowo, ale nie masz możliwości korzystania z profesjonalnego sprzętu oraz dostępu do zawodowych graczy, Galeria Metropolia ma dla Ciebie świetną propozycję!

Już niebawem w centrum handlowym odbędzie się wielkie otwarcie jedynej w Polsce profesjonalnej Gamingowej Areny – Kinguin Esports Lounge!

Miejsce przeznaczone będzie streamerom, twórcom contentu, ale także komentatorom i przede wszystkim fanom szeroko pojętego esportu oraz gier komputerowych.

W nowoczesnej przestrzeni znajdzie się 75 komputerów z najwyższej półki, przeznaczonych do profesjonalnej gry, a także najnowsze konsole i miejsce dla fanów planszówek.

Arena będzie posiadała cztery bootcampy, wzorowanie na bootcampach, w których trenują najlepsze zespoły esportowe takie jak: OG, Vitality, 100 Thieves czy MIBR. Zawodnicy tych organizacji mogą pojawiać się w Kinguin Arenie w celach treningowych.

wielkie otwarcie areny gamingowej galeria metropolia
Źródło: FB Galeria Metropolia

Nowa Arena ma być miejscem spotkań w naturalnym środowisku dla ekosystemu esportowego, integratorem wydarzeń esportowych – w tym regularnych turniejów esportowych.

Na terenie Kinguin Esport Lounge będzie możliwość skorzystania z oferty gastronomicznej z autorskim menu FOOD & BEVERAGE, skierowanym do graczy. W nowo otwartej przestrzeni znajdzie się także strefa dla dzieci i młodzieży, strefa extreme, wspomniane wcześniej 4 bootcampy, strefa dla streamerów i twórców, szafki na plecaki i hulajnogi, a także ściana sławy z artefaktami od najlepszych drużyn esportowych.

Przedstawiciele Kinguin Esport Lounge są otwarci na wszelkiego rodzaju partnerstwa i kooperacje ze szkołami, uczelniami, stowarzyszeniami, fundacjami, twórcami, izbami gospodarczymi, klubami sportowymi, organizacjami non profit, mediami, samorządem oraz innymi podmiotami chcącymi mieć dostęp  do najwyższej jakości rozwiązań gamingowych i esportowych.

Otwarcie już wkrótce – bądźcie czujni!