Klub Welmax – profity dla stałych klientów

0
647
KLUB WELMAX

Welmax to znana na polskim rynku marka zrzeszająca miłośników nowoczesnych i promujących zdrowie rozwiązań dla domu. Wraz z rosnącą świadomością społeczną na temat  zdrowych wyborów podczas zakupów, rośnie również liczba klientów tejże firmy. Jako że wielu z nich zostaje z Welmaxem na dłużej, marka  stworzyła dla nich klub lojalnościowy.

KLUB WELMAX CO TO JEST?

Klub Welmax to miejsce, dzięki któremu klienci otrzymują dodatkowe korzyści  za zakupy.

Mogą m.in. korzystać z rabatów i promocji. Kupujący może dołączyć do Klubu Welmax jako Gość – ma wtedy mniejsze funkcje oraz jako Klient – może korzystać ze wszystkich funkcji i ma dostęp do większych rabatów.

welmax klub

KLUB WELMAX JAK DOŁĄCZYĆ?

Żeby stać się Klientem, wystarczy w formularzu uzupełnić numer umowy z Welmax.  Wszystkie osoby, które dołączą do klubu lojalnościowego mogą liczyć na zniżki, udział w programach partnerskich, konkursach itp.

Członkostwo w Klubie Welmax jest zupełnie bezpłatne. Klienci nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów w związku z dołączeniem do społeczności. Rejestracja do Klubu Welmax zajmuje chwilę – wystarczy wypełnić krótki formularz uzupełniając swoje dane.

KLUB WELMAX KORZYŚCI

Bycie członkiem klubu wiąże się z wieloma profitami. Są to m.in.:

  • Rabaty dostępne tylko dla członków Klubu Welmax,
  • Zniżki sięgające nawet 50%,
  • Comiesięczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami,
  • Dostęp do mobilnego konsultanta w całym kraju 50% taniej,
  • Programy partnerskie,
  • Dostęp do aktualności i informacji o wszystkich nowościach,
  • Dostęp do najnowszej oferty sklepu,
  • Członkostwo w prestiżowej społeczności.

klub welmax korzysciAby stać się członkiem Klubu Welmax należy zarejestrować się poprzez formularz dostępny na stronie. Do społeczności może dołączyć każdy, kto chce zwiększyć standardy swojej codzienności, poznać nowoczesne technologie i zmienić na zdrowsze swoje nawyki. Zachęcamy do dołączenia!

Klub Welmax – https://welmax-club.pl/