Spedycja morska Gdynia Peko – poznaj ofertę sprawdzonej firmy spedycyjnej

0
2395
transport morski Gdynia PEKO 3
container ship in import export and business logistic.By crane ,Trade Port , Shipping, cargo to harbor, Aerial view, Top view.

Spedycja morska, jak i cała branża TSL (transport, spedycja logistyka) w ostatnich latach cieszą się ogromnym zainteresowaniem . Duże nakłady pieniężne i konieczność transportu dużych ilości towarów przyczynia się do dynamicznego rozwoju firm w tych dziedzinach. Jedną z nich jest PEKO — sprawdzona firma spedycyjna z siedzibą w Gdyni. W dalszej części artykułu poznasz jej ofertę oraz zakres usług.

Jeśli interesuje Cię spedycja morska w, skontaktuj się z firmą PEKO, która realizuje wielostronne usługi w zakresie spedycji morskiej w Gdyni, lotniczej oraz drogowej. Oferta obejmuje przewozy intermodalne, transport specjalny (Project Cargo).

transport morski Gdynia PEKO 2

PEKO – spedycja międzynarodowa Gdańsk Gdynia

Przedsiębiorstwo działa na rynku międzynarodowym od prawie 15 lat, dzięki czemu usługi świadczone są na wszystkich kontynentach. Firma współpracuje z renomowanymi armatorami, liniami lotniczymi, ubezpieczycielami oraz przewoźnikami drogowymi z całego świata.

Spedycja Gdańsk Gdynia oferta

Spedycja morska – kompleksowa obsługa ładunków w kontenerach (FCL) oraz drobnicowych (LCL) w transporcie morskim. W ramach spedycji morskiej klienci mogą liczyć na: eksport i import w systemie port-port oraz door-door w oparciu o renomowanych armatorów do/z dowolnego miejsca na świecie, obsługę wszystkich rodzajów ładunków, logistyczną obsługę ładunków w porcie załadunku i wyładunku, wystawianie morskich dokumentów przewozowych, odprawy fiskalne w portach europejskich, ubezpieczenie cargo w zakresie all risk,

Spedycja drogowa – kompleksowa obsługa ładunków w transporcie drogowym: eksport i import w systemie door-door w oparciu o sprawdzonych podwykonawców do/z dowolnego miejsca w Europie, obsługa przesyłek od drobnicowych do ładunków całopojazdowych, transport międzynarodowy i krajowy, transport ładunków standardowych z użyciem różnego typu naczep, transport ładunków ADR, ubezpieczenie cargo w zakresie all risk,

Firma spedycyjna Peko Gdansk 2

Spedycja kolejowa – kompleksowa obsługa ładunków pełno-kontenerowych (FCL) oraz drobnicowych (LCL) w transporcie kolejowym i intermodalnym: eksport i import w systemie terminal kolejowy – terminal kolejowy w oparciu o operatorów kolejowych do/z dowolnego miejsca w Chinach oraz w kraju, eksport i import w systemie door-door w oparciu o sieć partnerów i agentów kolejowych do/z dowolnego miejsca w Chinach oraz w kraju, również jako ogniwo transportu intermodalnego: kolej-droga lub droga-kolej-morze do wybranych krajów europejskich, logistyczna obsługa ładunków w terminalu kolejowym i na miejscu wyładunku, ubezpieczenie cargo w zakresie all risk,

Spedycja lotnicza – kompleksowa obsługa ładunków w transporcie lotniczym: eksport i import w systemie door-door w oparciu o renomowane linie lotnicze do/z dowolnego miejsca na świecie, transport lotniczy w serwisie ekonomicznym, priorytetowym i ekspresowym, koordynacja działania jako spedycja lotnicza w procesie obsługi towarów, ubezpieczenie cargo w zakresie all risk,

spedycja lotnicza PEKO Gdansk 2

Inne usługi, jakie oferuje PEKO

Transport specjalny – kompleksowa obsługa ładunków sypkich i ponadgabarytowych Project Cargo: transport krajowy i międzynarodowy na naczepach specjalistycznych typu wywrotka, platforma, silos, profesjonalne doradztwo, transport autami o ładowności do 25T, transport wymagający Certyfikatu GMP+, transport odpadów, transport ładunków standardowych przy użyciu naczep typu plandek o ładowności do 24T, ubezpieczenie cargo w zakresie all risk,Pozostałe usługi: pomoc związana z obiegiem dokumentów, realizacją procesów logistycznych, procedurami fiskalnymi i celnymi, szczególnie: doradztwo transportowe, logistyczne i celne, kontrola towaru w trakcie odpraw i rewizji celnych, składowanie towarów w magazynach, przeładunek w relacji bezpośredniej i pośredniej, oraz obsługę celną, realizowaną przez PEKO Agencję Celną w Gdyni.

Agencja Celna Peko Gdynia

PEKO podejmuje także w imieniu klientów wszelkie niezbędne działania przed organami celnymi, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Są to m.in.: opracowywanie i zgłaszanie wniosków o uzyskanie pozwoleń, obsługa towarów podlegających inspekcjom: Sanepid, WIJHARS, PIOR oraz Inspekcji Weterynaryjnej, wystawianie świadectw pochodzenia i EUR1, doradztwo we wszystkich sprawach celnych.

Spedycja międzynarodowa Gdańsk Gdynia PEKO — współpraca z firmą to gwarancja sukcesu

Decydując się na współpracę z powyższą firmą, mamy gwarancję doświadczenia pracowników oraz indywidualnego podejścia do usług w zakresie: transportu drogowego i kolejowego, transportu morskiego oraz transportu lotniczego. Dzięki kompleksowym rozwiązaniom każdy nowy klient staje się zadowolonym partnerem biznesowym PEKO.

kontakt:

Peko spedycja miedzynarodowa transport Gdansk

Peko Spedycja Gdańsk
ul. Miałki Szlak 4/8, 80-717 Gdańsk
tel.: +48 58 323 88 29
e-mail: ladowa@peko.pl, air.warszawa@peko.pl

Peko Spedycja Gdynia
ul. Kwiatkowskiego 60, 81-156 Gdynia
tel.: +48 58 621 39 19
e-mail: gdynia@peko.pl

Peko Spedycja Warszawa
ul. Łopuszańska 24G, 02-220 Warszawa
tel.: +48 22 292 18 18
e-mail: warszawa@peko.pl