Laguna Estetica – odkryj piękno swojego ciała

12
2247
Laguna Estetica chirurgia plastyczna Gdynia

Wielu z nas patrząc w lustro, chciałoby cofnąć lub chociażby zatrzymać czas. Niestety z biegiem lat mimo dbania o siebie, nasze ciała starzeją się, skóra traci jędrność, owal twarzy nie przypomina już tego z młodości, a diety cud, ciąże i choroby zostawiają trwałe ślady, które ciężko jest nam ukryć.

Na szczęście żyjemy w czasach kiedy dzięki rozwojowi medycyny, a także polepszeniu warunków życia, możemy pozwolić sobie na naprawę i odzyskanie tego co natura na przestrzeni czasu nam zabrała.

Laguna Estetica medycyna estetyczna Trójmiasto

Kliniki chirurgii plastycznej i dermatologii estetycznej wciąż poszerzają swoją ofertę o nowoczesne zabiegi upiększające i poprawiające jakość życia.

Medycyna estetyczna Gdynia – Laguna estetica

Trójmiasto Medycyna estetyczna klinika oferta zabiegi laguna estetica

Jedną z lepszych placówek tego typu jest Laguna Estetica z Gdyni, która rozwija się już od 15 lat wciąż powiększając paletę działań medycznych, ulepszając zaplecze technologiczne i tym samym zdobywając grono zadowolonych pacjentów, którzy polecają klinikę kolejnym osobom.

W ramach świadczonych usług, pacjenci mogą skorzystać z fachowych porad i zabiegów w zakresie:

chirurgi plastycznej,
dermatologii estetycznej,
okuloplastyki,
dermatochirurgii,
– chirurgii żylaków.

Laguna estetica Gdynia – medycyna estetyczna oferta

Medycyna estetyczna oferta zabiegi Gdańsk Trójmiasto laguna estetica

zabiegi Gdańsk Trójmiasto Medycyna estetyczna laguna estetica

Laguna Estetica to wysokiej klasy lekarze specjaliści, wciąż podnoszący swoje kwalifikacje i współpracujący z najlepiej przygotowanym personelem medycznym. To również doskonałej klasy sprzęt oraz wszelkie materiały.

Trafiając do kliniki, możemy mieć pewność najlepszej jakości usług, bezpieczeństwa i satysfakcji.

Jeśli w naszym ciele jest coś co utrudnia funkcjonowanie w aspekcie fizycznym bądź psychicznym, warto dać sobie szansę i skorzystać z konsultacji w Laguna Estetica.

Laguna Estetica – lagunaestetica.pl

Dane kontaktowe placówki:

Plac Kaszubski 1
81-350 Gdynia
E-mail: info@lagunaestetica.pl
Tel.: 724 707 000

 

Zobacz również:

Centrum medyczne Gdynia Laguna Medical
Laguna Medical – najlepsi okuliści w Trójmieście!
Laguna Medical – najlepsi specjaliści w Trójmieście
Laguna Medical – najlepsza opieka medyczna w Trójmieście

Powiększanie ust Gdynia

botox oslo frogner
cosmelan behandling frogner

12 KOMENTARZE

 1. Odwiedzam Laguna Estetica co kilka miesięcy bo mam zabiegi na nadpotliwość dłoni. Jestem bardzo zadowolona z cen, obsługi i efektu zabiegów. Szczerze mogę polecić.

 2. Borykałam się z przebarwieniami na twarzy i wydałam mnóstwo pieniędzy na kosmetyki różne wybielające. Nic nie pomagało. Zdecydowałam się na specjalistyczne peelingi w Laguna Estetica i już po jednym zabiegu była spora różnica. Po 2 nic już nie było widać. Wszystkim, którzy męczą się z brązowymi plamami na skórze, polecam takie zabiegi. Nie warto się męczyć i próbować usunąć to na własną rękę.

 3. Bardzo polecam chirurgów od medycyny estetycznej okolic oczu! Bardzo mi pomogli, bo opadające powieki powodowały nawet, że słabiej widziałam. Teraz czuję się o 20 lat młodziej i twarz wygląda zupełnie inaczej, bardziej promiennie, a nie ponuro.

 4. Dobrze wiedzieć, że jest takie miejsce w Gdyni, bo potrzebuje dobrego dermatologa. Słyszałam że w LE są świetni specjaliści i mam zamiar umówić się w maju na wizytę.

 5. Godna polecenia placówka. Lekarzom można spokojnie zaufać, mają doświadczenie i bardzo dobre opinie pacjentów. Sama klinika, sprzęt i podejście do pacjentów bardzo nowoczesne i przyjazne.

 6. Mieszkam od niedawna w Gdyni i właśnie się dowiedziałam o tej klinice. Bardzo dużo dobrych opinii mają i zamierzam tam pójść, bo mam strasznie widoczną bliznę po wyrostku i chcę się jej pozbyć. Bardzo liczę na ich pomoc.

 7. Mój synek miał tu operacje uszu- korekte odstających małżowin usznych dokładnie. Bardzo ładnie mu to zrobili, śladu nie ma, dzieciak pozbył się kompleksów i nic sie nia bał bo lekarze mieli super podejście. Polecamy!

 8. Nowoczesna, godna polecenia klinika i przemili lekarze oraz obsługa. Co najwazniejsze, szybko pomogli mi pozbyć się problemu (guzka za uchem) Bez kolejek, bez stresu, bez komplikacji. Szybkie badania, zabieg, wyniki i wszystko ok.

 9. Bardzo dobrzy okuliści są w tej klinice, chyba najlepsi w kraju, ale też okuloplastycy. Korzystałem ja i żona i bardzo jesteśmy zadowoleni.

 10. Mają bardzo fajne zabiegi wyszczuplające, bardzo widoczne efekty i bezboleśnie. Mówię o takich bezinwazyjnych metodach.

 11. Musze się tu wybrać. Potrzebuję dobrego dermatologa i dużo dobrych opinii słyszałam o Laguna Estetica pod tym względem. Chodzi mi o usuwanie blizn i przebarwień na twarzy po ospie. Ślady są bardzo stare, ale słyszałam, że radzą sobie tu z takimi przypadkami.

Comments are closed.