Laguna Estetica. Zaopiekuj się swoim ciałem i duszą

0
793
Zabiegi na twarz Laguna Estetica
Woman's faces with lifting arrows over white background. Plastic surgery concept.

Czy da się połączyć dążenie do perfekcji w kwestii wyglądu z jednoczesnym pokochaniem własnego ciała i akceptacją mankamentów, których nie można zmienić? Wiele wskazuje, że tak. Współczesne osiągnięcia medycyny i nowe technologie sprawiają, że przy minimalnej inwazyjności da się wyeliminować drobne niedoskonałości czy widoczne skutki procesu starzenia. Drobne korekty pozwalają poczuć się pewnie, dobrze z samą sobą i po prostu być piękną. 

Idea dążenia do piękna w sposób mądry, świadomy, zdrowy i bez zbędnej presji od lat przyświeca założycielom i specjalistom z kliniki medycyny estetycznej Laguna Estetica. To miejsce, w którym nie tylko doświadczymy pomocy związanej z estetyką ciała, ale przede wszystkim poczujemy się jak w świątyni, w której zaopiekowana jest nie tylko nasza „zewnętrzność”, ale swoistą metamorfozę przechodzi wnętrze nabierające pewności siebie i samoakceptacji.

Zabiegi na twarz Laguna Estetica Gdansk

Laguna Estetica – lata praktyki zaowocowały

Klinika medycyny estetycznej Laguna Estetica z siedzibą w urokliwej Gdyni to owoc wieloletniej pasji i zaangażowania zespołu specjalistów z zakresu chirurgii plastycznej i kosmetologii. Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie specjalistów zaowocowało ideą utworzenia w Trójmieście miejsca, w którym bezpiecznie, fachowo i z poszanowaniem prywatności można zaopiekować się swoim ciałem oraz duchem. Od ponad 15 lat Laguna Estetica rozwija cały wachlarz działań medycznych, rozbudowuje zaplecze techniczne i poszerza kompetencje specjalistów, by z satysfakcją spełniać oczekiwania wymagających klientów. Zespół specjalistów tworzą przede wszystkim dr n. med. Karolina Kondej, dr Daria Dobaczewska, dr n. med. Anna Gołębiowska, dr Agnieszka Brzezicka, dr Grzegorz Śmigielski oraz dr Piotr Gołębiowski, których nazwiska są znane i szanowane w szeroko pojętej branży medycyny estetycznej.

Laguna Estetica medycyn estetyczna Gdansk

Mała zmiana, duży efekt, czyli rozsądna i zdrowa metamorfoza

Czego doświadczysz w Laguna Estetica? Każda wizyta w klinice zaczyna się przede wszystkim od indywidualnej rozmowy z każdym, kto chce dokonać zmian i zadbać o swoje ciało. Szczegółowe poznanie potrzeb i świadoma konsultacja wyróżniają klinikę na tle innych w branży beauty. Zakres proponowanych w Lagunie zabiegów jest bardzo szeroki – to drobne zabiegi estetyczne, ale i zaawansowane, fachowe operacje plastyczne pod okiem najlepszych. 

Medycyna estetyczna laguna estetica 1

Chirurgia plastyczna jest jedną z sześciu gałęzi działalności kliniki. O mistrzowskim poziomie Laguna Estetica świadczą najnowocześniejsze i często pionierskie metody operacyjne. Chirurdzy proponują m.in.:

  • lifting twarzy,
  • korekty piersi,
  • plastykę brzucha,
  • przeszczepy tkanki tłuszczowej,
  • korekcje drobnych części ciała (nos, uszy, powieki),
  • zabiegi bardziej medyczne, takie jak operacje żylaków.

Botox Medycyna estetyczna Laguna Estetica

W sposób fachowy eksperci w LE wykonują też zabiegi, które oferują zwykłe salony kosmetyczne, czyli modelowanie ust, zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, wygładzanie zmarszczek, peelingi. Warto jednak przekonać się, że w Lagunie jakość tych zabiegów zdecydowanie przewyższa to, co oferują kosmetyczki. Jeśli ktoś boi się skalpela, zawsze może skorzystać z innowacyjnych technologii bez jego użycia, czyli m.in. usług dermatologów i dermatochirurgów, okulistyki czy popularnego Zenise Hifu (ujędrnianie skóry).

Laguna Estetica operacje plastyczne trojmiasto 2

Nie eksperymentuj, zaufaj doświadczeniu

Zaufanie i doświadczenie to cechy, których nie da się kupić. O tym mogą poświadczyć wyłącznie wymagający, a przy tym zadowoleni pacjenci. Laguna Estetica w swoim portfolio ma realizację zabiegów, które świadczą o fachowości i perfekcji wypracowanych latami przez zespół lekarzy i kosmetologów. W parze z ludzkim doświadczeniem idą tu osiągnięcia najnowszej technologii. Wszelkie urządzenia wykorzystywane w klinice w Gdyni są sterylne, serwisowane i ulepszane wraz z aktualizacjami na rynku techniki. Setki zadowolonych klientek poświadczają niezmiennie dobry poziom świadczonych usług. Przygoda z Laguna Estetica jest nie tylko pozytywnym doświadczeniem dla ciała, ale także ukojeniem zmysłów i bezcennym wręcz relaksem.

Klinika medycyny estetycznej Laguna Medical – kontakt

Plac Kaszubski 1, Gdynia
info@lagunaestetica.pl
+48 724 707 000