Manicure & Pedicure w Diamond Clinic

0
2146
manicure gdansk pedicure diamond clinic1
manicure gdansk pedicure diamond clinic1

Zadbane dłonie i stopy to wizytówka każdego człowieka, dlatego należy troszczyć się o nie niezależnie od płci, wieku i stylu życia. Oprócz gładkiej skóry, bardzo ważna jest kondycja paznokci, które dużo mówią o naszym zdrowiu.

Manicure & Pedicure Diamond Clinic Gdańsk

manicure gdansk pedicure diamond clinic

Zła dieta, nieodpowiednie obuwie, niekorzystna dla paznokci praca – wszystko to negatywnie wpływa na ich strukturę i wygląd, dlatego warto regularnie korzystać z zabiegów manicure i pedicure, aby móc cieszyć się pięknymi, mocnymi paznokciami dłoni i stóp.

Obecnie wiele sklepów kosmetycznych oferuje szeroki wachlarz produktów pielęgnacyjnych do paznokci, jednak warto żeby od czasu do czasu zajęli się nimi specjaliści. Ich doświadczenie, wiedza oraz dostęp do profesjonalnych preparatów pomogą w krótkim czasie uporać się z wieloma problemami takimi jak np. łamliwość i rozdwajanie paznokci.

Manicure hybrydowy Gdańsk Diamond Clinic

Warto również zwrócić uwagę, że zabiegi paznokci stóp powinno wykonywać się nie tylko latem, kiedy są one widoczne w odkrytych butach, ale również w ciągu roku w celu ich wzmocnienia i rewitalizacji.

Manicure & Pedicure Diamond Clinic Gdańsk oferta

Pedicure SPA Gdańsk Diamond Clinic

Zabiegi manicure i pedicure w Diamond Clinic to przyjemność, na którą zasługuje każdy z nas, dlatego warto pozwolić sobie na odrobinę luksusu.

Oferta Diamond Clinic:

Pedicure SPA

Manicure hybrydowy

Manicure SPA

Manicure tradycyjny

Striplac

i
Diamond Clinic Gdańsk na Tripadvisor, poznaj naszą ofertę i opinie Klientów

Dane kontaktowe:

Heweliusza 22
(przy Hotelu Mercure)

80-890 Gdańsk
Recepcja
+48 570 007 113
E-mail: recepcja@diamondclinic.pl

www.diamondclinic.pl

Zobacz również:

Hotel spa Gdańsk