Metamorfozy w GH Manhattan Gdańsk

0
1054
METAMORFOZY
METAMORFOZY

Manhattan metamorfozy gdańsk

Rafał Tylicki, stylista pomoże trzem szczęściarom wybranym w castingu odmienić swój wizerunek. „Metamorfozy w Manhattanie” odbędą się w sobotę, 19 lutego, od 10.00 do 18.00. Jest to pierwsza z cyklu imprez „Manhattan w pracy i po godzinach”, które odbywać się będą w każdą trzecią sobotę miesiąca.

Osoby, które do 13 lutego wysłały formularz, poddadzą się metamorfozie i idealnie dostosują swój wizerunek do stylu życia, miejsca pracy oraz, co najważniejsze, typu urody i osobowości. Wyłonione uczestniczki przejdą nie tylko zewnętrzną przemianę, ale także przeżyją wspaniałą przygodę. Zakupy na koszt salonów: Alfa & Omega, C&A, CCC, Heavy Duty, H&M, KappAhl, YES i L. Marconi, porady i konsultacje specjalistów od pięknego uśmiechu z Kliniki Baltica, a także bezpłatne dobranie odpowiedniego makijażu przez wizażystki z salonu Bikor i Inglot oraz fryzury przez profesjonalnych stylistów ze studia Welkom – to tylko część z atrakcji gwarantujących uczestniczkom nowy wygląd oraz dobrą zabawę.

Ponadto wszyscy goście Manhattanu będą mogli przez cały dzień skorzystać z darmowych porad specjalistów od makijażu, fryzury i pięknego uśmiechu. Natomiast w konkursach będzie można wygrać m.in. podwójne wejściówki do klubu fitness Tiger GYM.

Stylista Manhattanu Rafał Tylicki – modą zajmuje się od 7 lat, a przez ostatnie 5 pracował dla Atelier Macieja Zienia, gdzie wraz ze słynnym projektantem organizował wszystkie pokazy wizerunkowe oraz sesje zdjęciowe. Współpracuje z Edytą Górniak, Justyną Steczkowską, Anetą Kręglicką, Joanną Horodyńską.

Metamorfozy” to pierwsze wydarzenie w ramach nowego programu „Manhattan w pracy i po godzinach”. Wydarzenia te organizowane będą w każdą trzecią sobotę miesiąca. Klienci zyskają możliwość ubrania się pod fachowym okiem znanych i cenionych stylistów, którzy podpowiedzą, jak dobierać ubrania odpowiednio do okazji, np. na spotkania biznesowe, rozmowę o pracę, awans.

Galeria Handlowa Manhattan

Galeria Bałtycka

Galeria Przymorze Gdańsk

Alfa Centrum Gdańsk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here