Mikołajkowe atrakcje w Galerii Bałtyckiej

0
774
MIKOŁAJ CENTRUM HANDLOWE GDAŃSK4
MIKOŁAJ CENTRUM HANDLOWE GDAŃSK4

mikołajki 2012 galeria bałtycka gdańsk

Przedświąteczne atrakcje w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku czekają na wszystkich od 2 do 16 grudnia 2012.

Mikołajkowe zabawy rozpocznie adaptacja sceniczna popularnej baśni dla dzieci – „Baśń Kopciuszek”. Na ręcznie malowanej scenie, bohaterowie w baśniowych strojach kolejny raz przekonają widzów, że będąc dobrym, pracowitym i uczciwym można odmienić swój los. Przedstawienie odbędzie się 2 grudnia 2012 o godz. 16:00.

Od czwartku 6 grudnia do soboty 8 grudnia 2012 w Galerii Bałtyckiej będzie okazja do spotkania ze Świętym Mikołajem i jego pomocnikami – Skrzatem i Gwiazdeczką. Od 13:00 do 19:00 odbywać się będą zabawy i konkursy dla dzieci, będzie też okazja posłuchać  świątecznych opowieści. Na dzieci czekają słodkie upominki i będzie okazja do zrobienia zdjęcia z Mikołajem.

9 grudnia 2012 o 16:00 odbędzie się przedstawienie „Kozucha Kłamczucha w scenografii zakopiańskiej„. Spektakl mówi o prawdomówności, umiejętności wybaczania i prawdziwej przyjaźni.

Kolejne przedstawienie odbędzie się 15 grudnia 2012 o 16:00. Opowieść ” Baśń zimowa czyli przygody bałwanka” to historia wesołego, troszkę gapowatego Bałwanka, który będzie próbował znaleźć odpowiedzi na nurtujące go pytania. Spektakl nauczy dzieci między innymi zasad bezpieczeństwa w zimowej porze roku.

16 grudnia 2012 o 16:00 dzieci będą mogły spotkać dwa urocze pingwiny – grzecznego Pinka i rozrabiającego Punka – w przedstawieniu „O dwóch pingwinach„. Pingwiny przekonają się: Czy warto budzić ze snu niedźwiedzia polarnego? Czy prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie? Czy można się śmiać z czyjegoś nieszczęścia? Pewne jest jedno – śnieżny taniec pingwinów rozweseli nawet smutasa.