Minionkowy zawrót głowy w Galerii Przymorze!

0
868
Galeria Przymorze Minionkowy Zwrót Głowy
Galeria Przymorze Minionkowy Zwrót Głowy

W najbliższą sobotę 8 lipca, Galeria Przymorze zamieni się w prawdziwy raj dla fanów Minionków!
Przez kilka godzin centrum wypełnione zostanie wieloma tematycznymi atrakcjami.
Na dzieci czekać będzie piętrowy autobus, dmuchaniec-skakaniec, koło fortuny, scena- wszystko w minionkowych barwach!

Impreza organizowana jest z okazji  czerwcowej premiery kolejnej części animacji „Gru, Dru i Minionki”.

minionki w galerii przymorze
Źródło: www.galeriaprzymorze.eu

W programie wydarzenia:
–  ODJECHANY ŻÓŁTY PIĘTROWY MINIONKOWY AUTOBUS, którym dzieci wyruszą w niezwykłą Minionkową podróż marzeń. Na pokładzie czekać będzie DJ, dobra muzyka i smakołyki! Zaczynamy o 11:45, każda wycieczka trwa ok. 20 minut, ostatni odjazd o 18:30.
MINIONKOWY DMUCHANIEC-SKAKANIEC, na którym dzieciaki będą skakać, bawić się i zjeżdżać na specjalnej zjeżdżalni wprost do wypełnionego kolorowymi piłeczkami basenu.
WIELKIE MINIONKOWE KOŁO FORTUNY.  Koło Fortuny z atrakcyjnymi nagrodami. Dzieci mogą wziąć udział w zabawie, spełniając jeden z dwóch warunków: pytanie/wyzwanie. Aby wziąć udział w grze, dzieci muszą albo odpowiedzieć na związane z Minionkami pytanie, albo wykonać wskazaną przez animatorów czynność. NAGRODY: bilety na Minionkobus, naklejki, gadżety z filmu, Minionkowe balony, książeczki i filmy na DVD oraz supernagroda – bilety do kina. Ale, wiadomo, fortuna kołem się toczy – na planszy koła znajduje się czarne pole z napisem ZONK; jeśli dziecko wylosuje to pole, nagród niestety nie ma.
MINIONKOWA SCENA – a na niej ścianka, na tle której dzieci będą mogły zrobić sobie zdjęcia oraz zatańczyć – wspólnie z Minionkami – Minionkowy Taniec.
SPOTKANIA Z MINIONKAMI! Dzieci spotkają się z samymi Minionkami oraz – po raz pierwszy – z Gru, który przyjedzie do Polski, by promować film. Będą mogły przybić im piątkę i wspólnie zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.
MINION-WIZAŻ. Dzięki makijażystom każdy uczestnik spotkań będzie miał szansę przemienić się w żółtego lub fioletowego Minionka (malowanie buziek).
GRA MINION RUSH. Dwa stanowiska do gry w nową odsłonę słynnej gry Minion Rush.
– Jedyna taka MINIONKOWA FOTO-BUDKA z rekwizytami. Dzieci będą mogły zrobić sobie zdjęcia w szalonych i zabawnych stylizacjach Minionkowych.
AKTYWNOŚCI DLA NAJMŁODSZYCH: mini-kino z Minionkowymi bajkami, rysowanki i malowanki.

Impreza odbywać się będzie w godzinach od 11:00 do 19:00.

Zachęcamy do udziału!