Potrzebujesz pomocy rzetelnego tłumacza? Zapoznaj się z ofertą Translator.pl!

0
2162
tłumacze przysięgli pomorskie Biuro tłumaczeń translator.pl 1
tłumacze przysięgli pomorskie Biuro tłumaczeń translator.pl 1

Masz do przetłumaczenia ważne dokumenty: testament, dyplom uczelni, akt ślubu lub inne pisma urzędowe czy techniczne? W takiej sytuacji nie obędzie się bez pomocy dobrego tłumacza – a dobry tłumacz to taki, który oprócz perfekcyjnej znajomości języka obcego zna się również na branży, o której pisze.

Biuro tłumaczeń B&S Translator.pl Gdańsk Gdynia trójmiasto

tłumacze przysięgli pomorskie Gdynia Gdańsk B&S translator.pl

Na rynku trójmiejskim zdecydowanie najlepszą firmą o takiej specjalizacji jest biuro tłumaczeń Translator.pl z Gdańska. Jest to firma z 30 letnim doświadczeniem, która wykonuje wszystkie rodzaje tłumaczeń, z przewagą tłumaczenia dokumentów.

Biuro-tłumaczeń-BS-Gdańsk-Gdynia-translator.pl

W związku ze specyfiką pracy, wszyscy tłumacze mają tu uprawnienia tłumacza przysięgłego i posiadają ogromną wiedzę w wielu dziedzinach – szczególnie prawa cywilnego, rodzinnego, handlowego, gospodarczego, administracyjnego i bankowego.


Biuro tłumaczeń B&S Gdynia Gdańsk Trójmiasto Pomorskie3 (4) Firma oferuje również tłumaczenia z zakresu medycyny, tłumaczenia techniczne, dokumentacji samochodowej, tłumaczenia ustne– np. w czasie ślubu i wiele innych.

Tłumacz przysięgły Gdańsk

tłumacze przysięgli pomorskie Biuro tłumaczeń translator.pl

Biuro tłumaczeń Translator.pl z Trójmiasta ma na swoim koncie tysiące przetłumaczonych dokumentów statutowych spółek i wszelkiego rodzaju umów. Praca nad nimi wymaga szerokiej wiedzy w tym zakresie, a pracujący tu tłumacze mogą się nią poszczycić.

Biuro tłumaczeń B&S Translator Gdańsk Gdynia Trójmiasto Pomorskie2 (1)

Największą popularnością cieszą się tłumaczenia w języku angielskim i niemieckim zarówno w biurze w Gdańsku i Gdyni. W związku z tym tłumacze angielscy i niemieccy pracują na miejscu codziennie od 8:00 do 16:00. Tłumacze innych języków wykonują swoją pracę w zależności od ilości zleceń, ale również są stałymi członkami zespołu Translatora.

Biuro tłumaczeń B&S Gdynia Gdańsk translator.pl

To co wyróżnia firmę na tle innych to rzetelność. Zlecenia wykonuje grupa stałych, a nie doraźnych pracowników, co daje możliwość rozwoju i gwarancję solidności tłumaczy.

Kolejnym atutem jest terminowośćtłumaczenie wykonywane jest ZAWSZE kilka godzin przed wyznaczonym terminem i konsultowane z innym członkiem zespołu w celu ewentualnych poprawek. Gotowy dokument zawsze trafia do właściciela w ustalonym wcześniej dniu i godzinie.

Biuro tłumaczeń B&S Gdańsk Gdynia tłumacze translator.pl

Dodatkowy plus to możliwość całkowicie zdalnej współpracy – czyli tłumaczenia pocztą elektroniczną. Dzięki temu z usług firmy mogą korzystać mieszkańcy całego kraju i zagranicy.

Biuro tłumaczeń B&S Translator.pl

 Trójmiasto pomorskie

Biuro tłumaczeń B&S Gdańsk Gdynia pomorskie

Translator.pl to bez wątpienia jedno z najlepszych biur tłumaczeń w Trójmieście, a nawet w całym województwie pomorskim.

Kilkadziesiąt lat doświadczenia, stali współpracownicy i klienci to znak zaufania, rzetelności i umiejętności dostosowywania się do zmieniających się realiów.

Każdy kto chce poznać szczegóły oferty może skontaktować się z firmą.

 

B&S Translator.pl Gdańsk Gdynia Trójmiasto

 

Dane kontaktowe:

Biuro w Gdańsku:

Biuro Tłumaczeń B&S
Ul. Grunwaldzka 102 pok 18
80-244 Gdańsk
tel/fax +48 58 346 02 91
tel/fax +48 58 344 16 05
kom. +48 530 313 717
skype: translator.gdansk
email: ste@translator.pl
Czynne pn.-pt. 9:00 – 16:00

Biuro w Gdyni:

Biuro Tłumaczeń B&S
Ul. Starowiejska 28 pp
81-356 Gdynia
tel. +48 58 620 50 72
fax +48 58 661 22 10
kom. +48 883 63 66 69
skype: translator.gdynia
email: biuro@translator.pl
Czynne pn.-pt. 8:15 – 16:00

Polecamy:

www.translator.pl

Zobacz również:

Broker ubezpieczeniowy Guardian Progress