Potrzebujesz pomocy rzetelnego tłumacza? Zapoznaj się z ofertą Translator.pl!

8
1644
tłumacze przysięgli pomorskie Biuro tłumaczeń translator.pl 1
tłumacze przysięgli pomorskie Biuro tłumaczeń translator.pl 1

Masz do przetłumaczenia ważne dokumenty: testament, dyplom uczelni, akt ślubu lub inne pisma urzędowe czy techniczne? W takiej sytuacji nie obędzie się bez pomocy dobrego tłumacza – a dobry tłumacz to taki, który oprócz perfekcyjnej znajomości języka obcego zna się również na branży, o której pisze.

Biuro tłumaczeń B&S Translator.pl Gdańsk Gdynia trójmiasto

tłumacze przysięgli pomorskie Gdynia Gdańsk B&S translator.pl

Na rynku trójmiejskim zdecydowanie najlepszą firmą o takiej specjalizacji jest biuro tłumaczeń Translator.pl z Gdańska. Jest to firma z 30 letnim doświadczeniem, która wykonuje wszystkie rodzaje tłumaczeń, z przewagą tłumaczenia dokumentów.

Biuro-tłumaczeń-BS-Gdańsk-Gdynia-translator.pl

W związku ze specyfiką pracy, wszyscy tłumacze mają tu uprawnienia tłumacza przysięgłego i posiadają ogromną wiedzę w wielu dziedzinach – szczególnie prawa cywilnego, rodzinnego, handlowego, gospodarczego, administracyjnego i bankowego.


Biuro tłumaczeń B&S Gdynia Gdańsk Trójmiasto Pomorskie3 (4) Firma oferuje również tłumaczenia z zakresu medycyny, tłumaczenia techniczne, dokumentacji samochodowej, tłumaczenia ustne– np. w czasie ślubu i wiele innych.

Tłumacz przysięgły Gdańsk

tłumacze przysięgli pomorskie Biuro tłumaczeń translator.pl

Biuro tłumaczeń Translator.pl z Trójmiasta ma na swoim koncie tysiące przetłumaczonych dokumentów statutowych spółek i wszelkiego rodzaju umów. Praca nad nimi wymaga szerokiej wiedzy w tym zakresie, a pracujący tu tłumacze mogą się nią poszczycić.

Biuro tłumaczeń B&S Translator Gdańsk Gdynia Trójmiasto Pomorskie2 (1)

Największą popularnością cieszą się tłumaczenia w języku angielskim i niemieckim zarówno w biurze w Gdańsku i Gdyni. W związku z tym tłumacze angielscy i niemieccy pracują na miejscu codziennie od 8:00 do 16:00. Tłumacze innych języków wykonują swoją pracę w zależności od ilości zleceń, ale również są stałymi członkami zespołu Translatora.

Biuro tłumaczeń B&S Gdynia Gdańsk translator.pl

To co wyróżnia firmę na tle innych to rzetelność. Zlecenia wykonuje grupa stałych, a nie doraźnych pracowników, co daje możliwość rozwoju i gwarancję solidności tłumaczy.

Kolejnym atutem jest terminowośćtłumaczenie wykonywane jest ZAWSZE kilka godzin przed wyznaczonym terminem i konsultowane z innym członkiem zespołu w celu ewentualnych poprawek. Gotowy dokument zawsze trafia do właściciela w ustalonym wcześniej dniu i godzinie.

Biuro tłumaczeń B&S Gdańsk Gdynia tłumacze translator.pl

Dodatkowy plus to możliwość całkowicie zdalnej współpracy – czyli tłumaczenia pocztą elektroniczną. Dzięki temu z usług firmy mogą korzystać mieszkańcy całego kraju i zagranicy.

Biuro tłumaczeń B&S Translator.pl

 Trójmiasto pomorskie

Biuro tłumaczeń B&S Gdańsk Gdynia pomorskie

Translator.pl to bez wątpienia jedno z najlepszych biur tłumaczeń w Trójmieście, a nawet w całym województwie pomorskim.

Kilkadziesiąt lat doświadczenia, stali współpracownicy i klienci to znak zaufania, rzetelności i umiejętności dostosowywania się do zmieniających się realiów.

Każdy kto chce poznać szczegóły oferty może skontaktować się z firmą.

 

B&S Translator.pl Gdańsk Gdynia Trójmiasto

 

Dane kontaktowe:

Biuro w Gdańsku:

Biuro Tłumaczeń B&S
Ul. Grunwaldzka 102 pok 18
80-244 Gdańsk
tel/fax +48 58 346 02 91
tel/fax +48 58 344 16 05
kom. +48 530 313 717
skype: translator.gdansk
email: ste@translator.pl
Czynne pn.-pt. 9:00 – 16:00

Biuro w Gdyni:

Biuro Tłumaczeń B&S
Ul. Starowiejska 28 pp
81-356 Gdynia
tel. +48 58 620 50 72
fax +48 58 661 22 10
kom. +48 883 63 66 69
skype: translator.gdynia
email: biuro@translator.pl
Czynne pn.-pt. 8:15 – 16:00

Polecamy:

www.translator.pl

Zobacz również:

Broker ubezpieczeniowy Guardian Progress

8 KOMENTARZE

  1. Korzystałam z usług tej firmy, dokładnie tłumacza czeskiego i mogę polecić. Szybko, sprawnie, mailowo, bez wychodzenia z domu, terminowo 🙂 No i wielki plus za to, że wszyscy sa tłumaczami przysięgłymi 🙂

  2. Jakiś czas temu sam przetłumaczyłem swoje CV, ale coś mnie tknęło, żeby dać jeszcze do sprawdzenia komuś kto się zna. Przechodziłem akurat obok biura tłumaczeń B&S i zostawiłem im swoje dzieło. Poprawili dosłownie wszystko, poza imieniem i nazwiskiem. Jestem im bardzo wdzięczny bo aplikowałem na ważne stanowisko i dostałem tą robotę m.in dzięki profesjonalnemu CV 🙂

  3. Tłumaczyli moją pracę dyplomową. Promotor powiedział, że nawet lepiej wyszła w tym przekładzie niż oryginale, także dobra firma i dobra robota! 😀

  4. Baaaaardzo polecam 🙂 Kiedyś korzystałam z pomocy tłumaczy tzw. „freelancerów” i zawsze były problemy z terminami, zawsze coś wypadło, a tutaj jest solidne podejście do pracy i klientów. Dokumenty tłumaczone na czas, wszystko wcześniej ustalone. Jak odbieram osobiście to nigdy nie czekam, jak chcę pocztą to też mam tego dnia, na który się umawiałam. Bardzo rzetelne biuro tłumaczeń.

  5. Rzetelne tłumaczenia, przystępna cena – pełen profesjonalizm. Jestem stałą klientką biura B&S.

  6. Fachowe tłumaczenie, obsługa na najwyższym poziomie, profesjonaliści. Korzystałam z usług biura w Gdyni, jestem bardzo zadowolona.

  7. Na podstawie swoich doświadczeń mogę polecić biuro tłumaczeń B&S ze wzgledu na ich rzetelność, bezstronność i tajemnicę zawodową. Korzystałam z ich biura w momencie sprawy rozwododowej – pech chciał, że mój aktualnie były mąż też. Do naszych spraw zostali przydzieleni inni tłumacze wierzytelni i żaden z nich nie wiedział nawet, że w tej samej sprawie tłumaczą dokumenty. Właściciele firmy bardzo dbaja o prywatność i profesjonalizm usług.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here