Przejazdy biznesowe Trójmiasto – poznaj usługi AutoComfort

0
856
Przewozy Biznesowe Autocomfort

Jeśli do Twoich obowiązków w pracy należy organizacja wyjazdów służbowych, jesteś w dobrym miejscu. Wiesz, że jest firma, która może zrobić to za Ciebie? Mowa o AutoComfort – partnerze biznesowym zajmującym się transportem w warunkach premium. Ofertę i zakres usług firmy znajdziesz poniżej.

AutoComfort – firma zajmująca się przewozami biznesowymi z Trójmiasta

AutoComfort to firma działająca na rynku transportu od wielu lat. Przejazdy biznesowe to ważna część jej oferty i obejmuje m.in.:

 • Wyjazdy w delegacje,
 • Przewozy biznesowe,
 • Ekskluzywne transporty VIP,
 • Odbiory gości z lotniska,
 • Transport gości w wyznaczone miejsce – na spotkania, konferencje, eventy itp.

To tylko przykłady wykonywanych usług z zakresu transportu dla biznesu. Wiedząc, że każdy projekt wymaga indywidualnego podejścia, AutoComfort dopasowuje się do wymagań klienta.

autocomfort auto dla biznesu

auto dla biznesu atocomfort tył samochodu

Transport dla biznesu – Flota aut AutoComfort

Przejazdy biznesowe w segmencie premium i transport VIP to nie działalność dla każdego. Potrzebna jest rozbudowana flota pojazdów, która z pewnością wymaga sporego wkładu finansowego. Taką kolekcją aut może pochwalić się właśnie AutoComfort. Rodzaje aut i busów jakimi posługuje się firma to m.in.:

 • Limuzyny,
 • Hummery,
 • SUV-y,
 • Mikrobusy, mieszczące do 8 osób,
 • Minibusy dostosowane do przewozu nawet 20 osób,
 • Komfortowe autokary turystyczne.

transport dla biznesu autocomfort wnetrze samochodu

Przejazdy biznesowe – dodatkowe usługi AutoComfort

Sam transport dla biznesu to tylko część tego, co AutoComfort może zrobić dla firm. Aby zapewnić gościom komfort, firma kompleksowo organizuje cały pobyt w wyznaczonym miejscu. Oznacza to, że jeśli klienci oczekują zabukowania hotelu czy organizacji ochrony, mogą powierzyć ten obowiązek partnerowi AutoComfort. Należy wówczas poinformować firmę o wszystkich punktach wyjazdu na etapie podejmowania współpracy. Inne usługi, jakie AutoComfort przeprowadzał dla gości to m.in.: „welcome desk” na lotnisku lub organizacja spotkań i konferencji w znanych obiektach.

Przejazdy biznesowe – opinie o AutoComfort

Kultura pracy i podejście do klienta zaowocowały licznymi pozytywnymi opiniami o AutoComfort. Najlepsza ocena w Google stawia firmę w czołówce na rynku transportu premium. Oto, co wcześniejsi klienci piszą o AutoComfort:

W miniony weekend wynajeliśmy transport na spotkanie firmowe, Jechaliśmy busem Mercedesem Sprinter na trasie Gdańsk – Toruń. Kierowca bardzo pomocny i sympatyczny, podróż mineła nam bardzo miło, chcemy podziękować za miła i pełną kultury jazdę!  ~ Pani Magda

Solidna lokalna firma, która posiada najnowszą flotę busów i autokarów, które zawiozą Cię bezpiecznie nawet na koniec świata. Oraz właściciel który zaśpiewa z wami każde karaoke

Polecam. Od lat współpracujemy i nigdy się nie zawiodłam. Czysto, miła obsługa, bezpiecznie, kierowcy uprzejmi i mili, a właściciele elastyczni i nastawieni proklient.

Przewozy Biznesowe Autocomfort Gdansk 2

Jeśli szukasz partnera biznesowego, który odciąży Cię w kwestii organizacji przejazdów biznesowych, postaw na AutoComfort. Tak liczni klienci nie mogą się mylić – ciężko o lepszego partnera w tej branży.  Skontaktuj się z firmą telefonicznie lub mailowo, a otrzymasz odpowiedź na wszystkie Twoje potrzeby i wątpliwości.

Chcesz wynająć luksusową limuzynę? Poznaj szczegółową ofertę AutoComformt <TUTAJ>

AutoComfort – kontakt

Tel: 507 237 254
Tel: 501 196 011
Email: firma@autocomfort.pl