Siła jest w Tobie. Odnajdziesz ją z Natural Flow

0
852
Kurs Access Bars Gdansk 7

Gonimy za dobrami materialnymi, szanujemy innych oraz środowisko… najczęściej zapominamy o sobie. Nie doceniamy własnego ciała jako miejsca do życia i umysłu – naszego najlepszego przyjaciela, który nas rozumie i zawsze wysłucha. Przyczyn chorób szukamy w nieodpowiedniej diecie bądź w czynnikach cywilizacyjnych bez świadomości, że ich źródło jest w nas i od nas zależy, czy je znajdziemy i zwalczymy. Może już najwyższa pora zadbać o siebie?

Na szczęście sporo zmienia się w ostatnim czasie w pojmowaniu własnego ciała i umysłu. Coraz więcej osób rozumie, że poznanie i polubienie siebie może być kluczem do prawdziwego sukcesu – osiągnięcia pełni szczęścia. Spokój, zdrowie, harmonię i satysfakcję z życia da się osiągnąć dzięki kontroli swoich myśli, emocji, odczuć i doznań. Nie potrzeba do tego cudownych eliksirów, a pracy nad sobą. Pierwsze kroki w tym procesie pomaga stawiać Maja Ławicka z Natural Flow. Przeszłam długą drogę, by trafić DO SIEBIE, dziś towarzyszę na tej drodze innym mówi założycielka i zachęca do poznawania samych siebie. 

Szkolenia Access Bars

Masz więcej siły, niż myślisz

Człowiek potrafi znieść wiele, zarówno fizycznie jak i psychicznie. Założycielka centrum Natural Flow w Gdyni zapewnia, że na drodze wieloletnich doświadczeń i pracy nad sobą poznała tajniki odnajdywania we własnym wnętrzu niezwykłej siły i potęgi świadomości. Maja Ławicka zgłębiła sztukę szamanizmu i pracy z ludźmi u najlepszych specjalistów w Europie. Jej „konikiem” jest praca z ciałem przy zastosowaniu różnych metod, m.in.:

  • terapię czaszkowo-krzyżową,
  • Access Bars®,
  • Access Energetic Facelift®
  • i wiele innych procesów na ciało wywodzących się z Access Consciousness®.

Pomocy udziela też kobietom borykającym się ze stresem, kompleksami dotyczącymi wyglądu, menopauzą, bólami okresowymi, nałogami czy zachwianą gospodarką hormonalną w trakcie i po ciąży.

Szkolenia Access Bars 15

Access Bars® – nowa energia dla każdego

Praca nad sobą nie jest wskazana tylko dla nieco wrażliwszych niż mężczyźni kobiet. Dowodem na to jest proponowany przez Maję Lesińską zabieg Access Bars®. Regularne sesje polegają na delikatnym dotykaniu głowy w 32 punktach, w których kumulują się negatywne odczucia: stres, frustracja, obawy, lęki, traumy. Zabieg pozwala lepiej się poczuć, ale także poprawić koncentrację, odnotowywane są zaniki różnych nieprzyjemnych dolegliwości fizycznych, poprawia się sen, lepiej kontroluje się własne myśli, widoczny jest wzrost chęci do działania, poprawia się odporność i kondycja fizyczna. Klienci opisują szereg korzyści, a założycielka Natural Flow podkreśla, że Access Bars® sprawdzi się też w walce z takimi schorzeniami jak ADD, ADHD, zespół Aspergera czy autyzm.

Kurs Access Bars Gdansk 12

Access Energetic Facelift® – naturalny eliksir młodości 

Łatwo dać się negatywnie wciągnąć w obsesję wyglądu. Kondycja naszego ciała często jest przyczyną licznych kompleksów. Od wieków ludzkość poszukuje sposobu na zatrzymanie czasu. W centrum Natural Flow można odkryć sekret wiecznej młodości. Oczywiście – jest on w nas samych. Maja Ławicka udowadnia, że ponownie praca nad sobą, własnymi myślami i emocjami, ale też wykorzystanie naturalnych zabiegów bez użycia skalpela może poprawić naszą fizyczność, ujędrnić ciało, przywrócić utracony blask i bijącą na zewnątrz energię. Te wszystkie procesy da się ująć w jedno – Access Energetic Facelift®. To zabieg manualny i szkolenie w jednym, które obejmują relaksujący masaż ciała, rozprężenie, naukę „czucia Siebie w Sobie” i samoakceptacji, co finalnie daje efekt bezinwazyjnego liftingu ciała.

Szkolenia Access Bars 12

Natural Flow jest bez wątpienia miejscem, w którym odnajdzie siebie każdy, kto choć na moment zwątpił we własne szczęście, pogubił się w życiu czy napotkał na swojej drodze życia przeszkody, których nie potrafi sam zwalczyć i osiągnąć satysfakcji i radości z istnienia. To enklawa dla duszy i ciała, bo naturalne i relaksacyjne metody jego pielęgnacji bezapelacyjnie wygrywają z bolesnym i przereklamowanym skalpelem czy z wszechobecną chemią zawartą w suplementach diety czy kosmetykach. Innowacyjność Natural Flow to zdecydowana nowość, w której skuteczność wielu klientom aż trudno uwierzyć. Jak zapewnia Maja Ławicka, wracają oni jednak szybciej niż sami się spodziewają i z sukcesem odnajdują siebie, a co za tym idzie – lepsze życie.

Maja Lesinska Natural Flow Gdansk 5

Natural Flow – kontakt

Kazimierza Porębskiego 9,
80-180 Gdańsk
881 600 151