Sesja zdjęciowa w walentynki – Manhattan Gdańsk

0
945
manhattan1
manhattan1

manhattan walentynki 2011Pary, które w tym dniu odwiedzą centrum handlowe Manhattan, będą mogły wziąć udział w profesjonalnej sesji fotograficznej. Specjalnie dla zakochanych oraz poszukujących miłości na parterze zaaranżowane zostanie studio fotograficzne, w którym każdy będzie mógł zrobić sobie zdjęcie z ukochaną osobą.

Studio poprowadzi Maciek Niećko – fotografik specjalizujący się w modelingu. Zanim pary przystąpią do sesji zdjęciowej, zostaną profesjonalnie przygotowane przez wizażystkę. Odpowiednia charakteryzacja oraz możliwość skorzystania z szafy pełnej stylowych kostiumów zapewnią doskonałą zabawę.

Oprócz zdjęć, każdy z uczestników zabawy będzie mógł również skorzystać z porad artysty.  Fotograf zakochanych odkryje przed gośćmi Manhattanu tajemnice swojej pracy oraz opowie, na czym polega praca profesjonalnej modelki i modela.

Wystawa happening

Najlepsze zdjęcia zakochanych par zostaną zaprezentowane w Manhattanie w poniedziałek, 14 lutego. Punktualnie o 12.00 na parterze otwarta zostanie wystawa fotografii zakochanych.

Zobacz także walentynki w Galerii Bałtyckiej, walentynki w Galerii Przymorze oraz walentynki w Madison Gdańsk

GALERIA BAŁTYCKA GDAŃSK

GALERIA PRZYMORZE

GALERIA HANDLOWA MANHATTAN GDAŃSK

GALERIA HANDLOWA MADISON GDAŃSK

MATARNIA GDAŃSK