Trzydniowe Walentynki w Galerii Przymorze

0
1143
GP Walentynki 2011 plakat1
GP Walentynki 2011 plakat1

W dniach od 12 do 14 lutego w Galerii Przymorze świętować będziemy Dzień Zakochanych.

W sobotę, w godzinach od 13:00 do 18:00 zaplanowano walentynkowe zabawy. Odbędzie się wiele atrakcyjnych konkursów i quizów, gdzie wybrankowie będą obdarowywani drobnymi upominkami i nagrodami.

Wszystkie zakochane pary będą mogły ciągnąć losy odkrywające ich wspólną przyszłość, ocenić moc łączących ich więzów miłości czy sprawdzić jak wygląda między nimi współpraca. Dla wszystkich biorących udział we wspólnym świętowaniu czekają liczne nagrody i upominki (m.in. darmowe wejściówki do Kina 5D oraz liczne kupony rabatowe).

W poniedziałek natomiast w godzinach od 17:00 do 18:00 dla wszystkich chętnych singli przygotowana będzie atrakcja rodem z Beverly Hills, czyli „Speed Dating” (Szybka Randka). Uczestnicy gry będą mogli poprzez zabawę poznać nowe osoby, a przy odrobinie szczęścia znaleźć nawet partnera na całe życie.  Bardzo ważna w tej grze jest umiejętność wywierania pozytywnego pierwszego wrażenia!

Zapisy na „Speed Dating”: ANKIETA SPEED DATING

We wszystkie dni objęte świętowaniem najemcy Galerii Przymorze przygotowali liczne promocje i rabaty dla zakochanych i nie tylko.

Zobacz także

Walentynki w Galerii Bałtyckiej 2011

Walentynki w GH Madison

Inne galerie handlowe Gdańsk:

Alfa Centrum Gdańsk

Galeria Bałtycka Gdańsk

Madison Gdańsk