Stomatolog Gdańsk Perfect Smile

0
1335
główna małe3
główna małe3

stomatolog gdańsk

Gabinet Perfect – Smile znajduje się w Gdańsku Suchanino. Mimo licznej konkurencji gabinet ten cieszy się dobrą opinią oraz wraca do niego coraz więcej klientów.

Perfect Smile Stomatolog Gdańsk

adres: ul. Noskowskiego 11 Gdańsk Suchanino
tel.: (58) 300 05 88
e-mail:
poczta@perfect-smile.pl
www: www.perfect-smile.pl

Gabinet ten wyposażony jest w profesjonalny sprzęt stomatologiczny:

Nowoczesny System Radiografii cyfrowej RTG Kodak

Zdjęcia wykonywane tym sprzętem są przy zastosowaniu minimalnej dawki promieni RTG. Ich jakoś jest bardzo dobra, co daje trafność diagnozy. Zdjęcia od razu trafiają do komputera, więc można je skopiować na przenośny dysk lub wydrukować dla pacjenta.

Obtura III – leczenie kanałowe

Obtura to system termiczny, który bardzo skutecznie pomaga w leczeniu kanałowym. Dzięki bardzo wysokiej temperaturze pistolet aplikujący materiał, szczelnie zamyka kanały i skuteczność leczenia wzrasta do maximum.

Endometr I-Pex

Endometr mierzy długość kanału z dokładnością do ułamków milimetra! Jest bardzo dokładny i pozwala leczyć kanały u kobiet w ciąży, którym nie robi się zdjęć RTG.

Kamera wewnątrzustna

Dzięki tej kamerze pacjent może mieć wgląd na proces leczenia. Dobra rozdzielczość pozwala znaleźć trudno dostępne ubytki próchnicze. Kamera wewnątrzustna poprawia kontakt z pacjentem oraz umożliwia nagranie materiałów na komputer.

Oprócz tego w gabinecie znajdują się jeszcze: Assistina – sprzęt gwarantujący profesjonalne i bardzo dokładne czyszczenie narzędzi, Piaskarka Neo – dokładna piaskarka usuwająca kamień nazębny. Dobrze przygotowuje do wybielania zębów. Touch’n’Heat to sprzęt, który zaledwie w ciągu 1sekundy nagrzewa się do bardzo wysokich temperatur (max 360st Celcjusza), oraz inne sprzęty.

stomatolog gdanskstomatolog gdańsk, dentysta w gdańsku, stomatolog w gdańsku, wybielanie zębów gdańsk, korony pełnoceramiczne

W ofercie gabinetu znajdziemy wiele możliwości jak:

Stomatologia estetyczna – to dziedzina stomatologii, która sprawia, że uśmiech pojawia się na naszych twarzach coraz częściej i jesteśmy bardziej pewni siebie.

– wybielanie zębów (nowoczesne metody)
– biżuteria nazębna
– korony pełnoceramiczne, korony porcelanowe na metalu ze stopniem porcelanowym
– licówki
– estetyczne wypełnienia na zębach przednich i bocznych

Higiena Jamy ustnej – pomaga nam utrzymać odpowiednią higienę, nie mamy przez to nieprzyjemnego zapachu z ust oraz nie odczuwamy nadwrażliwości zębów. W ramach profilaktyki możemy sobie zrobić:
– skaling, piaskowanie
– fluoryzacja, lakowanie
– kiretaż

Protetyka – w każdym wieku może okazać się potrzebna. Dla osób, które mają braki zębowe i odczuwają dyskomfort w mówieniu oraz uśmiechaniu się, protetyka bywa idealnym rozwiązaniem. Jest także dobrą alternatywą, gdy nie stać nas na implanty stomatologiczne.

– korony porcelanowe na metalu, korony pełnoceramiczne
– mosty protetyczne
– protezy akrylowe, szkieletowe, bezklamrowe
– prace kombinowane
– podparcia szklane

Chirurgia stomatologiczna i implanty – to jedna z najbardziej odpowiedzialnych dziedzin stomatologii. Zajmuje się poważniejszymi zabiegami, dlatego wykonujący to stomatolog powinien być nie dobry, a nawet najlepszy.
Profesjonalnie i bezboleśnie:

– ekstrakcje zębów
– dłutowanie korzeni
– chirurgiczne usuwanie ósemek, zębów zatrzymanych
– chirurgiczne wydłużenie korony zęba
– implanty dentystyczne

Endodoncja – to zajmowanie się kanałami. Prawie każdy ból, z jakim trafiamy na pogotowie stomatologiczne kończy się leczeniem kanałowym.

Precyzyjne leczenie kanałowe z użyciem specjalistycznego sprzętu

pogotowie stomatologiczne gdańskpogotowie stomatologiczne gdańsk, dentysta niedziela, dentysta sobota, dentysta weekend, dentysta 24h, stomatolog 24h gdańsk

Pogotowie Stomatologiczne Gdańsk

Pogotowie czynne jest od 8:00 do 21:00 codziennie. Przed przyjazdem, najlepiej zadzwonić pod telefon: (58) 300 05 88. Dentysta czynny też w soboty i niedziele.

Polecamy także:
Na ząb najlepszy jest dentysta
Stomatolog Gdańsk Trójmiasto