Szukasz nowoczesnej siedziby dla swojej firmy? Poznaj Ofertę Centrum Administracyjno – Usługowego KOGA.

0
1386
koga powierzchnie biurowe gdańsk
koga powierzchnie biurowe gdańsk

O sukcesie firmy – jak wiadomo – decyduje mnóstwo czynników. Odpowiednio przygotowany biznesplan, wykwalifikowani pracownicy, umiejętność prognozowania i brania pod uwagę wielu okoliczności, które mają wpływ na prowadzoną działalność. Nie od dziś jednak wiadomo, że diabeł tkwi w szczegółach, dlatego oprócz przygotowania merytorycznego, korzystania z fachowego wsparcia finansowo – inwestycyjnego, ważne są także inne elementy.

koga centrum administracyjno usługowe

Jednym z nich jest z pewnością przestrzeń w jakiej znajduje się firma. Jej lokalizacja oraz ogólny wygląd dużo mówią klientom, dlatego warto i w tym temacie wykazać się profesjonalizmem. Właśnie z myślą o nowoczesnych przedsiębiorcach, którzy dbają o swój wizerunek w każdym aspekcie działalności powstało Centrum Administracyjno – Usługowe KOGA.

Biura do wynajęcia KOGA Gdańsk

koga centrum administracyjno usługowe gdańsk

Nowoczesny obiekt znajduje się na obszarze Portu Północnego w Gdańsku, w bliskim sąsiedztwie najważniejszych arterii komunikacyjnych województwa pomorskiego (Obwodnica Południowa, droga ekspresowa S6, droga ekspresowa S7, autostrada A1). Dzięki wygodnemu położeniu przy Trasie Sucharskiego, możliwy jest szybki i sprawny dojazd z lotniska i centrum miasta.

KOGA biura do wynajęcia Gdańsk oferta

Centrum Administracyjno-Usługowe KOGA Gdańsk

KOGA należąca do InvestGDA to aż 8120 m2. W budynku znajduje się kantyna, przedszkole i żłobek, strefa konferencyjna, miejsca na rowery, prysznice oraz tarasy widokowe. Powierzchnie biurowe spełniają wszelkie wymogi dotyczące nowoczesnego standardu klasy A.

W budynku znajdują się wygodne windy, sanitariaty i pomieszczenia socjalne – jednym słowem wszystko co jest potrzebne, aby pracować i przyjmować klientów w komfortowych warunkach.

Powierzchnie biurowe do wynajęcia KOGA Gdańsk

wynajem powierzchni biurowych gdańsk

Osoby, które chciałyby, aby ich firma znajdowała się w prestiżowej i funkcjonalnej lokalizacji, mają jeszcze szansę na wynajem powierzchni. Do wyboru jest jeszcze kilka pomieszczeń o metrażach: 138 m2, 207 m2, 740 m2, 1220 m2. KOGA to idealny obiekt dla nowoczesnych przedsiębiorców, dbających o wizerunek firmy oraz własny komfort.

budynek biurowy koga gdańsk

Szczegółowe informacje można pozyskać kontaktując się z InvestGDA lub bezpośrednio z obsługą Centrum.

Dane kontaktowe:

koga.investgda.pl

Centrum Administracyjno-Usługowe KOGA

email: koga@investgda.pl

Tel.: +48 58 722 03 00

Fax: +48 58 746 33 99

 

Kontakt w sprawie wynajmu powierzchni biurowych:

Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o.

Jolanta Siezieniewska

j.siezieniewska@investgda.pl

Tel: +48 506 370 184

 

Zobacz również:

Rynek biurowy w Trójmieście kwitnie

Koga – nowoczesny biurowiec w sercu gdańskiego portu