Upoluj prezent – sposób na nudę w Manhattanie

0
1059
centrum handlowe manhattan gdańsk
centrum handlowe manhattan gdańsk

W sobotę 26 listopada 2011 od 11:00 do 17:00 w Centrum Handlowym Manhattan w Gdańsku odbędzie się gra miejska „Upoluj Prezent”.  Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: nawigacja GPS, aparat fotograficzny, odtwarzacz mp3 i mnóstwo innych prezentów. centrum handlowe manhattan w gdańsku

W Centrum Handlowym Manhattan zostaną Ukryte wirtualne prezenty dla wirtualnej rodziny: pana Tomasza, żony Anny, syna Janka oraz babci Klaudii.

centrum handlowe manhattan gdańsk sklepy dojazd

Tomasz (garnitur, elegancka teczka) otwiera drzwi i wchodzi do przedpokoju, patrzy na kalendarz na ścianie.
– Niedługo święta
Z pokoju obok słychać dźwięki muzyki i szelest przerzucanych kartek.
Anna (modna spódnica, stylowa bluzka) siedzi przy biurku i wertuje książki. Co jakiś czas zatrzymuje się na wybranej stronie, uważnie czyta fragment, po czym gryząc końcówkę ołówka wpatruje się w sufit. Następnie szybkimi ruchami notuje kilka słów na kartce. Klaudia (starsza pani z niezłomnym charakterem) dziarsko wchodzi po schodach nucąc pod nosem wesołą piosenkę. Staje przed drzwiami – ona też spogląda za okno na klatce schodowej i lekko się uśmiecha. Janek (rozczochrany, w krótkich spodniach) co chwila patrzy w okno.
– Kiedy spadnie śnieg? W śniegu przeżywa się najlepsze przygody – mówi z uśmiechem; rysuje na szybie zarys gór.

Zadaniem graczy będzie odnalezienie i dobranie dla nich prezentów. Zdobywanie punktów będzie możliwe poprzez wykonywanie zadań w oznaczonych punktach (SYMBOLEM PREZENTU) na mapie Manhattanu. Wygrają te zespoły, które poprawnie dopasuje największą liczbę prezentów.

Gra miejska w Manhattanie jest organizowana w oparciu o telefony komórkowe, dlatego dla telefonów z kartą wi-fi zostanie udostępnione darmowe bezprzewodowe łącze internetowe.

gra miejska ch manhattan gdańsk

Uwaga – aby wziąć udział w grze należy przez telefon komórkowy wejść na stronę gry: www. strefagier.zebraprojekt.pl, wybrać grę: UPOLUJ PREZENT i rozpocząć rozgrywkę.
Ważne – pakiet danych pobranych z internetu to jednorazowa paczka wielkości 1 MB.