Doskonały uśmiech – Stomatolog Gdańsk Trójmiasto

4
1774

Czego oczekujemy po wizycie u stomatologa?
Oczywiście trafnej diagnozy, dobrze zaplanowanego, bezbolesnego i skutecznego procesu leczenia. Gwarancji profesjonalizmu w warunkach pełnego bezpieczeństwa i higieny. Efekt jaki my – pacjenci chcemy uzyskać to piękne, zdrowe zęby oraz jeszcze ładniejszy uśmiech.

Gabinet stomatologiczny w Gdańsku,  powstał z myślą o grupie najbardziej wymagających pacjentów właśnie po to, by spełnić te oczekiwania. Ich naczelną ideą jest dbałość o zdrowie zębów oraz kreowanie ładnych i kolejnych uśmiechów. Oprócz tego gwarantują pełen profesjonalizm, dyspozycyjność i atrakcyjne ceny.

Po wizycie wielu rożnych pacjentów dowiedzieliśmy się, że są oni bardzo zadowoleni z atmosfery panującej w gabinecie. Zadowoleni i zdecydowani na następne wizyty byli pacjenci, którym nawet zdarzyło się zapomnieć o swoich zębach.

Stomatologia estetyczna

dentysta gdańsk

*wybielanie zębów
*biżuteria nazębna
*korony pełnoceramiczne, korony porcelanowe na metalu ze stopniem porcelanowym
*licówki
*estetyczne wypełnienia na zębach przednich i bocznych

Profilaktyka i periodontologia to zadbane i zdrowe dziąsła 

dentysta gdańsk leczenie

*skaling, piaskowanie
*fluoryzacja, lakowanie
*kiretaż

Protetyka 

stomatologia estetyczna gdańsk

*korony porcelanowe na metalu, mosty protetyczne
*protezy akrylowe, szkieletowe, bezklamrowe
*prace kombinowane
*podparcia szklane

Chirurgia stomatologiczna

stomatolog gdańsk

Profesjonalnie i bezboleśnie

*ekstrakcje zębów
*dłutowanie korzeni
*chirurgiczne usuwanie ósemek, zębów zatrzymanych
*chirurgiczne wydłużenie korony zęba

Endodoncja

stomatologia gdańsk

* leczenie kanałowe

Pogotowie stomatologiczne Gdańsk

Stomatolog Gdańsk, jakiego polecamy to nie tylko zwykły stomatolog, lecz mała klinika stomatologiczna, która ma w swojej ofercie pogotowie stomatologiczne. Ludzie z całego Trójmiasta przyjeżdżają do gabinetu, bo można liczyć na profesjonalną diagnozę i uśmierzenie bólu.

 

4 KOMENTARZE

  1. Jestem bardzo zadowolony z leczenia u dr. Markiewicza. Kiedyś przyjmowali we Wrzeszczu, a teraz mają nowy gabinet. Polecam!

  2. W zeszłą sobotę szukałam dentysty i znalazłam ten gabinet stomatologiczny na Waszej stronie.
    Zadzwoniłam do gabinetu i zostałam przyjęta z miejsca, dostałam zastrzyk znieczulający i bardzo mi to pomogło. Nie ma nic gorszego jak ból zęba. Jestem bardzo zadowolona z dr. Markiewicza, który mnie przyjął. Już ustaliłam z nim plan leczenia i on będzie zakładał mi koronki na zęby.
    Joanna Dreszczyk

  3. Dzisiaj (10.07) skorzystalam po raz pierwszy z uslugi dr Tomasza Zaranskiego. Zostalam przyjeta po godzinach urzedowania (15:00) z uwagi na nagly wypadek. Z wizyty bylam bardzo zadowolona. Lekarz szczegolowo przebadal i przedstawil problem po czym ulzyl memu cierpieniu. Cala wizyta byla niezwykle przyjemna. Szczerze polecam i dodam iz aparatura plus caly gabinet i podejcie lekarza robi wrazenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here