Wielkie otwarcie sklepu Decathlon na Kartuskiej

4
1683
otwarcie decathlon gdańsk kartuska szczęśliwa
otwarcie decathlon gdańsk kartuska szczęśliwa

Zabieg SPA pod choinkę w Studio Urody Vital Gdańsk Wrzeszcz

otwarcie decathlon gdańsk kartuska szczęśliwaW najbliższy piątek odbędzie się wielkie otwarcie wielkiego sklepu Decathlon. Nożyczki i słowa na dobry początek należą do prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza. O godzinie 18 otworzy on drugi z największych sklepów sportowych w Trójmieście, zaś po godzinie 18.00* wszystkie produkty będzie można kupić z 20% rabatem!

Decathlon znajduje się dokładnie obok Auchan na ulicy Szczęśliwej 1. Zjazd jest od ulicy Kartuskiej.

.
Adres:  Szczęśliwa 1, 80-176 Gdańsk
mail: klient.kartuska@decathlon.com

Wyświetl większą mapę

Decathlon Gdańsk Kartuska godziny otwarcia

pon-sob: 9:00 – 21:00
niedz: 10:00 – 20:00

Dojazd Decathlon Gdańsk kartuska:

167 Wałowa – Bysewo
168 Wałowa – Kiełpino Górne (Węsierska)
367 Wałowa – Bysewo
525 Wałowa – Bysewo
N3 Wrzeszcza PKP – Dworzec Główny
lub także bezpłatne autobusy jadące do CH Auchan Szczęśliwa Gdańsk

* Organizator przewiduje możliwość kupienia produktów z rabatem przed uroczystością.

4 KOMENTARZE

  1. Prawdę powiedziawszy, to ściągnęliście mnie tą informacją do Decathlonu. Z Sopotu nie jest to rzut beretem, szczególnie przy obecnej sytuacji na odwodnicy, ale co tam, chciałam taniej kupić upatrzony wcześniej sprzęt zimowy dla dzieci. Na miejscu okazało się, że oficjalne otwarcie, owszem, było, ale wczoraj (czwartek, 18.11) i rabaty też… dla zaproszonych gości. Sprzedawca oczy szeroko otworzył, gdy go spytałam o rabat. Nie ma to jak rzetelna informacja i odpowiednie przyciągnięcie klienta. Ale na mnie to podziałało wręcz odwrotnie! Sprzęt z pewnością kupię gdzie indziej!

  2. Istna masakra, w tym tygodniu dzwoniłam i miało być dzisiaj otwarcie. Jezu, jak dobrze, że nie poleciałam jak głupia na zniżki!!!

  3. otwarcie tego sklepu to istna porażka. Reklama przyciągnęła mnie do sklepu a tam mega zaskoczenie-negatywne. Chciałam kupi kurtkę z zapowiedziana zniżką- której nie było. Juz wiecej nie pójdę do tego sklepu i oczywiście kurtki tam nie kupiłam. Czuję sie oszukana.

  4. Dlatego ja kupuje w decathlonie na przymorzu. Wiedziałam, że dojazd to będzie jakaś masakra, ale jak się okazuje nie tylko on sprawia problem.
    Najgorsze jest jednak to, że decathlon nie ma kilku telefonów, tylko na wieeeelki sklep jest jeden telefon, którego prawie nikt nigdy nie odbiera!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here