Wiosenne Zakupy i Pokazy Mody w CH KLIF Gdynia

0
1336

pokazy mody centrum handlowe klif gdynia

W sobotę, 27 marca, Centrum Handlowe Klif Gdynia zaprasza na pokazy mody wiosennej połączone z zakupami. Oprócz uczty dla oka, jaką zagwarantują modelki na wybiegu, na gości czekają atrakcyjne rabaty i liczne atrakcje dodatkowe.

Od godziny 9:00 wszyscy klienci gdyńskiego Klifu będą mogli kupować towary swoich ulubionych marek w specjalnych cenach. Natchnieniem dla kupujących i wzorem szyku na nadchodzące miesiące, będą pokazy mody, które od godziny 16 będą się odbywać na dużej scenie. Podziwianie najnowszych modowych trendów umilą konkursy z nagrodami.

Klienci centrum podczas tego dnia będą mogli wygrać m.in. bony o wartości 500 złotych każdy na zakupy w sklepach Simple, BGN Gerry Weber, Carl Gross, Camel Active, Kappahl, Pinko, bon na wycieczkę o wartości 5.000 zł ufundowany przez biuro podróży TUI, zestawy kosmetyczne, a także zaproszenia na konsultacje modowe z Tomaszem Jacykowem, który będzie gospodarzem wydarzenia.

Przed pokazami Centrum Handlowe Klif Gdynia zagwarantuje rozrywkę również wszystkim dzieciom. Podczas zabaw i konkursów o tematyce wielkanocnej, dzieci będą mogły wygrać zabawki ze sklepu SMYK.

W pokazach mody wezmą udział znane i lubiane marki, m.in.: Simple, BGN, Carl Gross, Gerry Weber, Camel Active, Pinko i KappAhl, których salony znajdują się w Centrum Handlowym Klif Gdynia. Na klientów czekać będą też stoiska kosmetyczno-pielęgnacyjne perfumerii Douglas, Sephora, L’Occitane i salonu The Body Shop. Perfumeria Douglas na czterech stoiskach zaprezentuje klientom gdyńskiego Klifu produkty marek Estee Lauder, Collistar, Kanebo i I Coloniali, na stoiskach Sephory będzie się można zapoznać z kosmetykami Guerlain, Clinique, Smashbox i Benefit.

Centrum Handlowe KLIF Gdynia