Wojciech Szubert Gran Holding

0
2547
wojciech szubert z ambasadorem iranu
wojciech szubert z ambasadorem iranu

Wojciech Szubert, reprezentant Gran Holding na spotkaniu z ambasadorem Iranu

wojciech szubert

 

12 kwietnia odbyła się prelekcja Jego Ekscelencji Ambasadora Islamskiej Republiki Iranu w Polsce – Ramina Mehmanparasta.

Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM organizuje takie spotkania z Ambasadorami w ramach Akademii Dyplomacji. W lutym na wydziale gościł już Ambasador Republiki Armenii. Jeszcze w maju gościem będzie prawdopodobnie Ambasador Azerbejdżanu.
W czasie swojej wizyty na WNPiD Ramin Mehmanparast spotkał się również z przedstawicielami wielkopolskiego biznesu.

Głównym gościem była organizacja Gran Holding, którą reprezentował Wojciech Szubert – znany biznesmen, twórca nowoczesnych rozwiązań w przedsiębiorstwach, manager sprzedaży i autor motywacyjnych programów szkoleniowych.
Jego wieloletnie doświadczenie w budowaniu strategii przedsiębiorstw i implementowaniu marki na rynek polski oraz rynki zagraniczne zaowocowało spotkaniem i rozmową z ambasadorem o nawiązaniu współpracy Gran Holding z Iranem. Jak wiadomo jest to kraj o wielkim potencjale, który można mądrze wykorzystać.

Sytuacja gospodarcza Iranu jest dobra, a można oczekiwać że będzie jeszcze lepsza. Wzrost gospodarczy w 2016 roku wyniósł tam blisko 4,5%. Pozytywne są również prognozy makroekonomiczne formułowane przez ekonomistów Międzynarodowego Funduszu Walutowego na przyszłość. W latach 2018 i 2019 ma to być odpowiednio 4,1% i 4,2% – to wielkości bardzo optymistyczne„- mówi Szubert.

Przy okazji spotkania, Wojciech Szubert jako miłośnik podróży promował wyprawę „Iran śladami polskich uchodźców” – Gran Holding jest jej głównym sponsorem.
Wyprawa ma na celu dotarcie do miejsc i ludzi związanych z polskimi uchodźcami, którzy w 1942 roku przybyli do Iranu. Łącznie było to ok. 116 tysięcy osób.
Projekt ma być formą promowania dialogu międzykulturowego i międzycywilizacyjnego, a inicjatywa z pewnością posłuży wielu pokoleniom.
Zebrane dokumenty – fotografie, filmy, wywiady i opowieści osób pielęgnujących pamięć o polskich uchodźcach, przełożą się na cykl wykładów i warsztatów organizowanych w szkołach i uczelniach wyższych.

Inicjatywy podejmowane prze Wojciecha Szuberta są idealnym przykładem na to, że wiedza i doświadczenie oraz pasja mogą iść w parze i być fundamentem rozwojowych działań zarówno biznesowych jak i kulturowych i społecznych.

 

 

Dowiedz się więcej o Wojciechu Szubercie:

Wojciech Szubert – pasja i biznes mogą iść w parze
Wojciech Szubert na fb
Facebook Wojciech Szubert
Wojciech Szubert na LinkedIn
LinkedIn Wojciech Szubert
Wojciech Szubert Gran Holding
Wojciech Szubert
Wojciech Szubert
Szubert Wojciech
Szubert Wojciech
Wojciech Szubert Happy Evolution
Jak połączyć doświadczenie i pasję w tworzeniu biznesu – Wojciech Szubert
Statuetka VIP 2013 dla Wojciecha Szuberta!
Wojciech Szubert wśród laureatów nagrody VIP 2013.
Święto VIP-ów w Warszawskim Sheratonie.