Wojciech Szubert Gran Holding

0
408
wojciech szubert

Wojciech Szubert, reprezentant Gran Holding na spotkaniu z ambasadorem Iranu

wojciech szubert

 

12 kwietnia odbyła się prelekcja Jego Ekscelencji Ambasadora Islamskiej Republiki Iranu w Polsce – Ramina Mehmanparasta.

Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM organizuje takie spotkania z Ambasadorami w ramach Akademii Dyplomacji. W lutym na wydziale gościł już Ambasador Republiki Armenii. Jeszcze w maju gościem będzie prawdopodobnie Ambasador Azerbejdżanu.
W czasie swojej wizyty na WNPiD Ramin Mehmanparast spotkał się również z przedstawicielami wielkopolskiego biznesu.

Głównym gościem była organizacja Gran Holding, którą reprezentował Wojciech Szubert – znany biznesmen, twórca nowoczesnych rozwiązań w przedsiębiorstwach, manager sprzedaży i autor motywacyjnych programów szkoleniowych.
Jego wieloletnie doświadczenie w budowaniu strategii przedsiębiorstw i implementowaniu marki na rynek polski oraz rynki zagraniczne zaowocowało spotkaniem i rozmową z ambasadorem o nawiązaniu współpracy Gran Holding z Iranem. Jak wiadomo jest to kraj o wielkim potencjale, który można mądrze wykorzystać.

Sytuacja gospodarcza Iranu jest dobra, a można oczekiwać że będzie jeszcze lepsza. Wzrost gospodarczy w 2016 roku wyniósł tam blisko 4,5%. Pozytywne są również prognozy makroekonomiczne formułowane przez ekonomistów Międzynarodowego Funduszu Walutowego na przyszłość. W latach 2018 i 2019 ma to być odpowiednio 4,1% i 4,2% – to wielkości bardzo optymistyczne„- mówi Szubert.

Przy okazji spotkania, Wojciech Szubert jako miłośnik podróży promował wyprawę „Iran śladami polskich uchodźców” – Gran Holding jest jej głównym sponsorem.
Wyprawa ma na celu dotarcie do miejsc i ludzi związanych z polskimi uchodźcami, którzy w 1942 roku przybyli do Iranu. Łącznie było to ok. 116 tysięcy osób.
Projekt ma być formą promowania dialogu międzykulturowego i międzycywilizacyjnego, a inicjatywa z pewnością posłuży wielu pokoleniom.
Zebrane dokumenty – fotografie, filmy, wywiady i opowieści osób pielęgnujących pamięć o polskich uchodźcach, przełożą się na cykl wykładów i warsztatów organizowanych w szkołach i uczelniach wyższych.

Inicjatywy podejmowane prze Wojciecha Szuberta są idealnym przykładem na to, że wiedza i doświadczenie oraz pasja mogą iść w parze i być fundamentem rozwojowych działań zarówno biznesowych jak i kulturowych i społecznych.

 

 

Dowiedz się więcej o Wojciechu Szubercie:

Wojciech Szubert

Wojciech Szubert Linkedin

Wojciech Szubert

Wojciech Szubert Gran Holding

Wojciech Szubert reprezentuje Gran Holding

Gran Holding – czyli jak połączyć wiedzę, doświadczenie i pasję w tworzeniu biznesu?
 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here