Wymarzona oprawa muzyczna na weselu? Poznaj ofertę Dj-a Grelika!

0
1149
dj na wesela gdynia gdansk trojmiasto 2
dj na wesela gdynia gdansk trojmiasto 2

Ślub i wesele to jeden z najważniejszych momentów w życiu.  Już na długie miesiące przed tym wyjątkowym dniem, staramy się aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Bardzo ważną kwestią dotyczącą samej imprezy jest oprawa muzyczna i wybór odpowiedniego DJ-a.

Dj na Wesela Gdynia Gdańsk Trójmiasto

dj na wesela gdynia gdansk trojmiastoSzeroka oferta na rynku wcale nie ułatwia podjęcia decyzji, dlatego najlepiej wybrać osobę/ firmę z jak najlepszymi opiniami dotychczasowych klientów. Jeśli chodzi o Trójmiasto i okolice, to warto skorzystać z usług DJ-a Grelika. Ponad 20 lat pracy zaowocowało licznymi rekomendacjami. Dj  Grelik to gwarancja świetnej zabawy przy indywidualnie dopasowanej do potrzeb gości muzyce.

Bogaty repertuar utworów i jednoczesna otwartość na sugestie sprawiają, że  każda impreza jest udana, a Para Młoda zadowolona.

Oprócz doboru odpowiedniej muzyki, DJ Grelik jest również wodzirejem, który rozrusza nawet najbardziej powściągliwe towarzystwo.

Dj Grelik wodzirej Trójmiasto

wodzirej trojmiasto dj grelikNiewątpliwym atutem jest również profesjonalny sprzęt:

  • projektory laserowe CS 2000RGB,
  • efekt revo IV firmy American DJ,
  • skanery firmy American DJ Inno scan HP 80W,
  • ruchome głowy firmy showtec phantom 50W led spot,
  • wytwornica dymu firmy Colorstage 1500w.

Dj grelik wodzirej trojmiastoPołączenie wszystkich tych elementów tworzy niesamowity klimat, który na długo zostanie w pamięci nowożeńców oraz ich gości. Obecnie ze względu na wielkie zainteresowanie klientów, DJ Grelik powiększył swój zespół o trzech świetnych DJ-ów- Jacka, Darka i Sylwestra.

Wodzirej na wesela Dj Grelik

dj na wesela gdynia gdansk trojmiastoOprócz oprawy muzycznej i prowadzenia wesel, oferta DJ-a Grelika obejmuje organizację studniówek, imprez okolicznościowych, firmowych, integracyjnych, sylwestrowych itp.

Osoby zainteresowane, zachęcamy do kontaktu:

Tel.: 506 089 735
E-mail: djgrelik@tlen.pl
Www: www.dj3miasto.pl
FB: www.facebook.com/djgrelik
YouTube: www.youtube.com/djgrelik