Wyprzedaż odzieży dziecięcej Mayoral!

0
2576

W Butiku Marajo w gdańskim Centrum Alfa rozpoczęła się przedświąteczna wyprzedaż przepięknych ubranek dziecięcych znanej hiszpańskiej marki Mayoral i to z najnowszej zimowej kolekcji.

Wyprzedaż odzieży dziecięcej Mayoral!

opcja__880x4001Eleganckie spodnie, sweterki, koszule oraz cudne spódniczki i sukienki – w sam raz na wigilijną kolację lub pod choinkę. A wszystko w wyjątkowych, świątecznych cenach.

opcja_2

W Butiku Marajo dostępny jest największy w Gdańsku wybór wyjątkowych ubranek Mayoral. Każdy więc może skompletować wymarzoną kreację dla swojej pociechy – od niemowalczka, aż do nastolatka.
Dostępność rozmiarów jest bardzo szeroka – od 68 cm do 160 cm. Niezbędnym dodatkiem do ubranek będą czapki Broel, najlepszej marki czapkiarskiej w Polsce!
W Marajo dostępne jest też to, co kobiety i dziewczynki kochają najbardziej – biżuteria i to, dostępna tylko w Marajo, tytanowa, szwedzka biżuteria i zegarki Angel Bliss.
Można stworzyć własne, wyjątkowe napisy na bransoletkach, a do tego dobrać cudne kolczyki.
Dla maluszków zaś coś wyjątkowego – francuskie zabawki drewniane kultowej marki Janod. Puzzle, układanki, samochodziki i hit – magnetobuki!

Przyjdź i sprawdź – Mikołaj też odwiedza Marajo!

Alfa Centrum
I piętro
butik@marajo.com.pl
532 175 518

marajo butik gdansk alfa centrum

 

Polecamy:

http://www.marajo.com.pl