Myślisz o budowie drewnianego nowoczesnego domu? Skorzystaj z usług firmy Góra!

0
4102
domy drewniane szeregowe energooszczedne pasywne domy gora 8
domy drewniane szeregowe energooszczedne pasywne domy gora 8

Drewniany dom całoroczny to marzenie wielu z nas.  Budynki tego typu kojarzą się z ciepłem, bezpieczeństwem i naturą, a  jeśli skorzystamy z usług odpowiedniej firmy, mogą być również nowoczesne i energooszczędne.

domy drewniane szeregowe energooszczedne pasywne domy gora (1)Dla osób, którym zależy na czasie, idealnym rozwiązaniem będą domy szkieletowe. Ich konstrukcja  może powstać w zaledwie 2-3 miesiące. Decydując się na postawienie takiego domu, warto jednak skorzystać z usług sprawdzonej, doświadczonej w budowie domów drewnianych firmy.

Domy drewniane Pomorskie

domy drewniane szeregowe energooszczedne pasywne domy gora (2)Jedną z nich jest firma „Góra”, która działa na terenie powiatu gdańskiego ( w Pruszczu Gdańskim, Kolbudach, Przywidzu), powiatu kościerskiego ( w Kościerzynie i Nowej Karczmie),  starogardzkiego ( W Starogardzie Gdańskim i Zblewie), kartuskiego ( w Kartuzach, Żukowie i Baninie).

Oferta „Góry” to nie zwyczajne domy szkieletowe – to domy pasywneenergooszczędne, spełniające najwyższe standardy. Budynki stawiane przez firmę Góra wyróżniają się wysoką energooszczędnością. Ściany wykonane w ich technologii mają współczynnik U=0.13 W/m2K. (dla domów pasywnych ten współczynnik wynosi U< 0.20 W/m2K).

Domy szkieletowe energooszczędne Pomorskie

domy drewniane szeregowe energooszczedne pasywne domy gora (5)Firma promuje innowacyjne rozwiązania pozyskiwania energii z naturalnych źródeł – m.in.: pomp ciepła ,baterii solarnych oraz ogniw fotowoltaicznych. Zespół „Góry” współpracuje z najlepszymi firmami zajmującymi się takimi  właśnie rozwiązaniami. Zespół pracowników działa w oparciu o umiejętności  nabyte z tzw. „starej szkoły ciesielskiej” gdzie szczególny nacisk kładzie się na jakość i trwałość konstrukcji. 

domy drewniane szeregowe energooszczedne pasywne domy gora (6)Oprócz budowy domów szkieletowych, „Góra” to także realizacja projektów indywidualnych, pomoc w sprawach urzędowych oraz wykończenie domu do stanu deweloperskiego.

Aby zapewnić zadowolenie klientom, wszystkie szczegóły prac są omawiane przed i w trakcie budowy. Dzięki temu nikt nie musi się obawiać żadnych nieplanowanych „niespodzianek”.

Domy letniskowe Pomorskie

domy drewniane szeregowe energooszczedne pasywne domy gora (11)Osoby, które interesują domy drewniane (całoroczne) oraz domy letniskowe i którym zależy na energooszczędności budynku oraz wysokiej jakości wykonania, zachęcamy do kontaktu.

Usługi Ogólnobudowlane Piotr Góra

tel. 797-177-789
E- mail: piotrekdomy@gmail.com
Klonowo Dolne, ul. Przywidzka 6
domy-gora.pl

 

Myślisz o drewnianym domu modułowym? Poznaj firmę Omega Home <TUTAJ>.