Gdańsk czy Tczew? Już nie trzeba wybierać! Zobacz ranking osiedli w ciekawej lokalizacji

0
697
nowe mieszkania blisko Tczewa Mlode Stanislawie 11

Trójmiasto z Gdańskiem na czele jest jedną z najpopularniejszy od lat nadmorskich lokalizacji, jaką wybierają osoby kupujące nowe domy i mieszkania. Nie mniej eksperci z branży nieruchomości zgodnie podkreślają, że wielu klientów poszukuje nieco bardziej spokojnej okolicy, jednak wciąż blisko Gdańska, w odległości maksymalnie 30-40 km od aglomeracji. Sprawdzamy jakie nowe osiedla cieszą się największym zainteresowaniem i gdzie są zlokalizowane.

Nowe osiedla – gotowe i w trakcie realizacji

Gdzie powstają nowe osiedla na Pomorzu? Przede wszystkim w miejscach, z których szybko i łatwo można dostać się na drogi szybkiego ruchu prowadzące do Gdańska, Gdyni i Sopotu. Preferowane przez potencjalnych lokatorów odległości to maksymalnie 30-40 km, bo nawet w godzinach szczytu przejazd takiej trasy nie zajmuje dłużej niż godzinę.

nowe mieszkania blisko Tczewa Mlode Stanislawie 9

Poniżej kilka najnowszych osiedli zlokalizowanych blisko Trójmiasta.

  1. Osiedle Młode Stanisławie blisko Tczewa – deweloper NECON

Nowe Mieszkania blisko Tczewa proponuje deweloper Necon, który w kilku etapach realizuje budowę nowoczesnego, perspektywicznego, rodzinnego osiedla „Młode Stanisławie”. Nowe mieszkania zaprojektowane są na miarę różnych potrzeb. Wykończone są pod klucz, co wyróżnia inwestora na tle innych. Lokale znajdują się w szesnastu budynkach (po 9 mieszkań w każdym),a ich metraż zaczyna się od 35,5 m2 aż do mieszkań o powierzchni nawet 84 m2. Są też takie z dostępem do ogródków o pow. 400 m2 (na parterze), a na osiedlu powstają też lokale użytkowe: usługowe, handlowe. Deweloper wybudował też bezpieczną i praktyczną halę garażową, co sprawia że wokół budynków ruch pojazdów jest zminimalizowany.

nowe mieszkania blisko Tczewa Mlode Stanislawie 2

Łącznie aż 144 nowe mieszkania blisko Tczewa czekają na lokatorów oczekujących dobrej jakości, bezpiecznego sąsiedztwa i wygody. Jak widać, lokalizacja skupiona jest nie tylko na bliskiej odległości od Gdańska, ale i raptem kilometry dzielą Nowe Osiedle Młode Stanisławie od Tczewa i ciekawych atrakcji: szlaków pieszych i rowerowych, terenów rekreacyjnych, Jeziora Godziszewskiego wraz z kąpieliskiem.

nowe mieszkania blisko Tczewa Mlode Stanislawie 1

  1. Osiedle Nowe Rokitki

Deweloper DEKPOL zlokalizował to osiedle 4 km od Tczewa, a do Gdańska podróż samochodem zajmuje ok. 30 minut.  Nowe Rokitki to dziewięć budynków, a w każdym z nich od 10 do 18 mieszkań o różnym metrażu. Na każdej kondygnacji ulokowano maksymalnie pięć lokali. Do dyspozycji lokatorów i gości są parkingi naziemne, w budynkach są też komórki lokatorskie. Mieszkania parterowe wzbogacone są też o dostęp do ogródków o powierzchni do 350 m2, lokatorzy z wyższych kondygnacji do dyspozycji mają balkony.

  1. Osiedle Nadzieja

Trzeci etap budowy Osiedla Nadzieja w centrum Starogardu Gdańskiego sprawia, że już 37 budynków w zabudowie o powierzchni od 89 do 115 m2 czeka na nowych lokatorów. Tylko w tym etapie inwestycji wybudowano dwanaście domów z garażami i 25 miejsc postojowych. Domy posiadają indywidualne ogródki. Mieszkania są duże, więc dedykowane przede wszystkim rodzinom z dziećmi szukającym spokojnego miejsca do życia blisko Gdańska, czy też blisko atrakcyjnego Tczewa.

  1. Osiedle Piękny Zakątek

Oelrich Inwestycje spółka z.o.o. stworzyła Osiedle Piękny Zakątek w Bolesławowie, 40 km od Gdańska. Proponuje przede wszystkim domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej oraz budynki mieszkalne wielorodzinne. Siódmy etap inwestycji zakłada budowę mieszkań o powierzchni od 30 do 60 m2. W obiektach pojawią się winda oraz komórki lokatorskie. Na osiedlu planowany jest także plac zabaw i nowe nasadzenia, bo póki o teren ten jest słabo zadrzewiony.

Nowe mieszkania blisko Tczewa – dlaczego warto?

Wymienione w tym krótkim rankingu osiedla nie przez przypadek przedstawione są w takiej, a nie innej kolejności. O ocenie zaważyła atrakcyjność całego osiedla pod względem lokalizacji i bezpieczeństwa, poziom wykończenia mieszkań i ich cena w stosunku do jakości.

Nowe mieszkania blisko Tczewa, które proponuje deweloper NECON na Osiedlu Młode Stanisławie spełniają najwięcej kryteriów, którymi kierują się przy wyborze młode pary z dziećmi czy seniorzy szukający spokoju w jesieni życia. Bliskość osiedla od Gdańska to jedno, ale rozwijający się Tczew także przyciąga lokatorów. Umiejscowienie nowego osiedla blisko bardzo atrakcyjnych miejsc rekreacji klasyfikuje tę inwestycję wysoko w rankingu, a „wisienką na torcie” pozostaje bardzo wysoka jakość wykończenia lokali, niemalże pod sam klucz. Lokatorzy, którzy już zdecydowali się na zakup chwalą sobie też podziemną halę garażową.