Ręcznie robiona biżuteria artystyczna przez internet. Mało które zakupy są bardziej udane

0
692
Pracownia jubilerska motyle

Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto ani razu nie był zmuszony odesłać zakupionej przez internet rzeczy. Najczęściej zwroty trafiają do sprzedawców odzieży, bo wiadomo – rozmiar ma znaczenie, a bez przymiarki ubrania nie zawsze udaje się w pełni dobrać kreację. Są jednak produkty, które kupione przez internet prawie zawsze spełniają oczekiwania. Do nich zalicza się biżuteria.

Biżuteria przez internet – dlaczego warto?

Biżuteria to produkt pod kątem formalnym jak każdym inny, jeśli chodzi o zakupy w sieci. Podlega takiemu samemu prawu zwrotu i reklamacji jak tysiące innych produktów, a do wyrobów premium otrzymamy niezbędne certyfikaty, jeśli takowe posiada dany element biżuterii. Argumentów przemawiających „za” zakupem błyskotek online jest więcej. Choćby fakt, że przed zakupem drogiej biżuterii potrzebujemy często więcej czasu do namysłu. Spokojne, niespieszne serfowanie w internecie w poszukiwaniu najlepszej opcji daje komfort i zwalnia z poczucia, że ekspedientka w sklepie jubilerskim po kilku godzinach z pewnością będzie miała nas dość… Tym samym kolejny argument – w sklepach stacjonarnych często jesteśmy przytłaczani nadgorliwością sprzedawców próbujących nakłonić nas do zakupu znacznie większej ilości produktów niż chcemy.

Unikatowa Bizuteira recznie robiona Motyle

Biżuteria na prezent? To bardzo ważny argument, że tylko zakupy online dają gwarancję anonimowości i dyskrecji. Łatwo zostać zauważonym „na mieście” paradując z pięknie zapakowaną na prezent biżuterią, co można „spalić” niespodziankę dla bliskiej osoby. Zamówienie w sklepie internetowym z biżuterią można odebrać w miejscu pracy czy innym wybranym tak, by obdarowywana osoba do samego końca nie wiedziała, że na wyjątkową okazję otrzyma piękną błyskotkę.

bizuteria 1140x445 1

Ręcznie robiona biżuteria – personalizuj zamówienie

Srebrna biżuteria, robiona ręcznie na zamówienie zdobywa w ostatnim czasie zasłużoną, mocną pozycję na rynku jubilerskim. Od zawsze była ona w cenie i miała rzesze wiernych sympatyków, ale od jakiegoś czasu staje się prawdziwą inwestycją i oznaką prestiżu. Najczęściej unikatowe naszyjniki, kolczyki, czy artystyczne bransoletki wymagają czasu w ich przygotowaniu. W katalogach online znajdziemy ich wzory, ale na wyrób i tak czekamy, zwłaszcza jeśli decydujemy się na personalizowaną biżuterię czy zmiany w projekcie. Wtedy zamówienie online wydaje się najsensowniejszą formą zakupu, oszczędzającą czas klienta.

Motyle.net – biżuteria robiona ręcznie z pasją i doświadczeniem

Sopocka pracownia artystyczna Motyle stworzona przez Darię Jankowiak-Byczkowską już w 2005 to polska, dobrze ugruntowana w branży jubilerskiej marka. Tylko w ostatnich latach wypuściła na rynek kilkanaście unikatowych, inspirowanych żywiołami, światem, fauną i florą kolekcji artystycznej biżuterii. Wszystkie wyroby robione ręcznie w pracowni w Sopocie wychodzą z rąk prawdziwych rzemieślników z doświadczeniem.

Unikatowa Bizuteria Motyle

Jak wiele marek, tak i Motyle w odpowiedzi na zapotrzebowanie chwili swoją ofertę prezentują online. Każde ręcznie robione artystyczne kolczyki, naszyjniki, bransoletki czy pierścionki znaleźć można w sklepie internetowym, a modele biżuterii przedstawione są z dbałością o każdy detal, precyzyjnie sfotografowane i opisane. Zakupy online na Motyle.net dają możliwość personalizacji zamówienia, klient jest informowany o każdym etapie jego realizacji, sklep internetowy daje też możliwość realizacji bonów podarunkowych. Znacznie częściej niż w sklepach stacjonarnych trafisz na promocje. Użytkownicy sklepu internetowego chwalą sobie przejrzysty i intuicyjny sposób przeglądania produktów i zamawiania artystycznej biżuterii robionej ręcznie.

Motyle kolekcja czarny dab

Jak w każdym sklepie internetowym, tak i w Motylach masz gwarancję bezpieczeństwa transakcji, możliwość zwrotów i reklamacji, a twoje prawa konsumenta są respektowane.

Artystyczna Pracownia Jubilerska Motyle – kontakt

+48 734 188 813
motylesalon@autograf.pl