Gdynia – poznaj zalety jednego z najlepszych miast do zamieszkania w Polsce!

0
1807
Gdynia super miejsce do mieszkania nowe mieszkania witomino 20
Gdynia super miejsce do mieszkania nowe mieszkania witomino 20

Od wielu lat mieszkańcy Gdyni oceniają swoje miasto jako najlepsze do zamieszkania miejsce w naszym kraju. Osoby, które planują przeprowadzkę do Gdyni powinny zapoznać się z sondażowymi opiniami, ponieważ nikt nie zna tej przestrzeni lepiej niż osoby żyjące w niej co dzień.

Gdynia super miejsce do mieszkania nowe mieszkania witomino 16Jakie są atuty Gdyni sprawiające, że warto zamieszkać właśnie tutaj?

Po pierwsze – bliska odległość do morza.

Gdynia super miejsce do mieszkania nowe mieszkania witomino 6Właściciele nowych mieszkań bardzo doceniają lokalizację miasta nad Bałtykiem. Po dniu pracy można wybrać się na spacer lub wycieczkę rowerową na plażę, pooddychać morskim powietrzem, pooglądać statki i zrelaksować się.

Wiosną i latem dodatkowo  po Zatoce kursują statki wycieczkowe, co również jest ciekawym sposobem na spędzenie wolnego czasu.

Po drugie- dużo zieleni.

Gdynia super miejsce do mieszkania nowe mieszkania witomino 1Oprócz morza, Gdynia  to lasy, parki, ścieżki rowerowe w pięknej scenerii. Daje to mnóstwo możliwości aktywnego spędzania czasu w pięknej scenerii.

Po trzecie – bogata oferta kulturalna.

Gdynia super miejsce do mieszkania nowe mieszkania witomino 15Gdynia to kina, muzea, teatry. To również duże imprezy przyciągające gości z kraju i zagranicy – m.in. znany wszystkim Open’er Fesival.

Dzięki temu nie sposób się tu nudzić i każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Po czwarte – bardzo dobre zarobki.

Gdynia super miejsce do mieszkania nowe mieszkania witomino 17Osoby pracujące w Gdyni  bardzo chwalą sobie ciekawe oferty pracy i wysokie wynagrodzenie. Według danych Urzędu Statystycznego w Gdańsku przeciętne wynagrodzenie miesięczne w Gdyni wynosiło w 2017 roku 5045,43zł brutto, co jest całkiem zadowalającym wynikiem.

Po piąte – atrakcyjne mieszkania

Gdynia super miejsce do mieszkania nowe mieszkania witomino 8Gdynia jest nowoczesnym i bardzo dynamicznie rozwijającym się miastem. Każdego roku powstaje tu sporo nowych inwestycji mieszkaniowych.  Oferta deweloperów łączy w sobie wysoką jakość lokali, ciekawy design i samowystarczalną lokalną infrastrukturę.

Gdynia super miejsce do mieszkania nowe mieszkania witomino 9Ponadto mieszkańcy Gdyni  bardzo dobrze oceniają działanie miejskiego samorządu. Chwalą też komunikacje miejską –  za ceny biletów i punktualność. Jako atut podkreślają także stan ulic, dostęp do żłobków i przedszkoli, bezpieczeństwo oraz ogólną estetykę miasta.

Gdynia super miejsce do mieszkania nowe mieszkania witomino 19Gdynia to jedno z niewielu miast w Polsce, cieszących się tak pochlebnymi opiniami mieszkańców.  Przy wyborze swojego wymarzonego „M”, z pewnością warto wziąć to pod uwagę – istnieje spora szansa, że decydując się na zakup nieruchomości właśnie tutaj, dołączymy do grona zadowolonych.

Polecamy:

Nowe mieszkania blisko Tczewa Necon