Guardian – Progress Broker – zaufany broker ubezpieczeniowy w Trójmieście

0
2127

Jesteś właścicielem, członkiem zarządu lub pracownikiem administracji firmy? W Twoim obowiązku leży znalezienie najkorzystniejszego ubezpieczenia dla pracowników? Chciałbyś skorzystać z fachowego doradztwa w zakresie ubezpieczeń, tak aby wybrać jak najlepsze rozwiązanie?

Guardian - Progress Broker ubezpieczeniowy22

Jeśli tak, warto zgłosić się po fachowe wsparcie do brokera ubezpieczeniowego. Kim jest broker? Jest to osoba/podmiot działający w oparciu o zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego i podlegający wpisowi do rejestru prowadzonego przez organ nadzoru.

Jego zadaniem jest profesjonalne doradztwo i dostosowanie warunków usługi do indywidualnych potrzeb klienta. Bardzo istotne jest znalezienie zaufanego i doświadczonego brokera, a takim niewątpliwie jest broker ubezpieczeniowy z siedzibą w Gdyni – firma Guardian – Progress Broker.

Broker ubezpieczeniowy Gdynia Gdańsk Trójmiasto

Guardian - Progress Broker

Spółka została założona przez specjalistów z dziedziny ubezpieczeń finansowych i gospodarczych. Jej specjalizacja to systemy ubezpieczeniowe dedykowane firmom krajowym i korporacjom zagranicznym.

Guardian - Progress Broker ubezpieczeniowy (2)

Guardian – Progress to część grupy kapitałowej Progress z Gdyni, która swoje działania koncentruje wokół rozwiązań dedykowanych klientom grupowym i indywidualnym, co stanowi uzupełnienie oferowanych usług.

Guardian - Progress Broker ubezpieczeniowy (1)

Obecnie spółka proponuje swoim klientom wszystkie rozwiązania dostępne na rynku zarówno z sektora ubezpieczeniowego jak i finansowego.

Oferta firmy to m.in.:

  • Ubezpieczenia kontraktów – gwarancje przetargowe, należytego wykonania, gwarancja usunięcia wad i usterek. Odbiorcami są średnie i duże firmy o obrocie powyżej 4 mln lub zatrudniające powyżej 20 osób. Branże, które mogą skorzystać z usługi to: produkcja i dystrybucja produkcji żywnościowych, branża budowlana ( budynki, drogi) , firmy medyczne, eksportowe, firmy remontowe, wykonawcze, eksporterzy, duże pracownie architektoniczne, firmy medyczne, szpitale,

Guardian - Progress Broker ubezpieczenie gdynia gdańsk trójmiasto

  • Rozwiązania kompleksowe – gwarancje przetargowe, gwarancje należytego wykonania, gwarancje usunięcia usterek, OC zawodowe, ubezpieczenia grupowe na życie i zdrowie dla pracowników, ubezpieczenie majątku, ubezpieczenia finansowe ( stan magazynowe, zabezpieczenia transakcji) , OC działalności. Odbiorcami również są średnie i duże firmy o obrocie powyżej 4 mln lub zatrudniające powyżej 20 osób. Branże to: produkcja i dystrybucja produkcji żywnościowych, branża budowlana ( budynki, drogi) , firmy medyczne, eksportowe, firmy remontowe, wykonawcze, eksporterzy, duże pracownie architektoniczne, firmy medyczne, szpitale,

Guardian - Progress Broker gdynia gdańsk trójmiasto

  • Rozwiązania dedykowane – „szyte na miarę”– produkty ubezpieczeniowe indywidualnie dostosowywane do potrzeb klienta oraz indywidualne negocjacje z towarzystwem. Odbiorcy i branże tak jak w powyższych usługach.

 Guardian – Progress Broker ubezpieczeniowy Gdynia Gdańsk Trójmiasto

gdynia gdańsk trójmiasto Guardian - Progress Broker

Broker ubezpieczeniowy z Trójmiasta oferuje również profesjonalny audyt dotychczasowo posiadanych umów ubezpieczenia u klienta. Jest to dobry sposób na dokonanie ewentualnych zmian lub zawarcia odpowiedniej umowy ubezpieczenia zanim dojdzie do szkody.

gdynia gdańsk trójmiasto broker ubezpieczeniowy

Firmy zainteresowane szczegółową ofertą Guardian – Progress Broker, zachęcamy do kontaktu:

Centrala:

ul. Lipowa 19, 81-572 Gdynia

tel.: + 48 604 222 491

biuro@gpbroker.pl

www.gpbroker.pl

 

Biuro Regionalne:

ul. Gen. J.Hallera 7, 86-100 Świecie

tel.: +48 606 853 201

magdalena.mykowska@gpbroker.pl

 

Likwidacja szkód:

likwidacjaszkod@gpbroker.pl