Małe dzieła sztuki w kolekcji Tuareg od Motyli

0
1047
Motyle.net Sopot bizuteria artystyczna

Siła i niezależność – czy mogą objawić się poprzez biżuterię? Czy da się czerpać energię do stawiania czoła codzienności i umacniania swojej indywidualności poprzez to, co błyszczącego zakładają na siebie kobiety? Po raz kolejny twórcy marki Motyle udowadniają, że tak. Najnowsza kolekcja Tuareg inspiruje silne kobiety i po raz kolejny wpisuje się w niesztampowość pracowni jubilerskiej z Sopotu.

Autorska biżuteria Motyle – nie tylko błyszczy, ale i inspiruje

Sopockie Motyle nie przestają zaskakiwać pomysłowością. Z warsztatu jubilerskiego co rusz wychodzą nowe akcesoria złotnicze, które inspirują i podkreślają siłę oraz indywidualność właścicielek unikatowych kolczyków, naszyjników, pierścionków czy bransoletek. Kolekcja Tuareg jest propozycją dla kobiet silnych, indywidualistek, stawiających na nietuzinkowość. Twórcy naszyjników, bransoletek czy kolczyków z tej linii nazywają je „małymi dziełami sztuki”. Nie przez przypadek.

Naszyjniki autorskie Motyle

Symbolika berberyjska i imponujące wzory

Autorska biżuteria Motyli z linii Tuareg to unikatowa kolekcja o nietypowej symbolice berberyjskiej. Berberowie byli ludem o jasnej karnacja i oczach, od tysięcy lat zajmującym się tworzeniem srebrnej biżuterii. Ich osadzenie się na terenach Sahary ma wpływ na charakter wyrobów – są surowe, mocne, wyraziste, podkreślające indywidualność jednostki i niespotykaną energię. – Tworząc kolekcję Tuareg chcieliśmy stworzyć coś innego i wyjątkowego – biżuterię, która będzie nie tylko oryginalnym dodatkiem do stylizacji, ale także inspiracją do kreowania wyjątkowych sytuacji w codziennym życiu – mówi Daria Jankowiak-Byczkowska, założycielka marki Motyle.

Bizuteria artystyczna Motyle Motyle bizuteria artystyczna

Unikatowe wzornictwo i barwy

Wyjątkowe kolczyki, bransoletki czy naszyjniki z kolekcji Tuareg charakteryzują unikatowe wzory i kolorystyka. Niemalże każdy rodzaj biżuterii – tworzonej w wariantach srebrnym i złotym – wypełniają wiszące elementy w stylu hippie. Wkomponowane w „fundament” łańcuszków czy bransoletek, czyli ogniwo łańcucha berberyjskiego zostały drobne, ręcznie robione symbole o różnych kształtach z kamieni takich jak labradoryt czy naturalny kupryt. Subtelne barwy kamieni nie przytłaczają, a kształty nie są ostre, lecz mistyczne i nieoczywiste. Większość akcesoriów stworzono ze srebra oksydowanego lub złoconej próby 925.

Bizuteria artystyczna Motyle

Unikatowa biżuteria artystyczna marki Motyle sprawdzi się jako niezwykle kobiecy i wyszukany prezent, ale nie trzeba fatygować się do pracowni w Sopocie, by nabyć taki nietuzinkowy upominek. Doskonale prosperujący i wciąż rozwijający się E-sklep oferuje całą gamę asortymentu ze wszystkich dostępnych wciąż kolekcji. Jeśli ktokolwiek ma wątpliwości co do gustów osoby mającej zostać obdarowaną biżuterią, warto postawić na bony podarunkowe, jakie są w pracowni czy E-sklepie do nabycia. Zrealizować je można również na dowolne akcesoria, także z kolekcji Tuareg i wielu, wielu innych.

Biżuteria artystyczna Motyle – kontakt

Ul.Grunwaldzka 55
81-771 Sopot

+48 734 188 813
motylesalon@autograf.pl