Jak z sukcesem zakończyć projekt inwestycyjny finansowany ze środków UE – nieprawidłowości, rozliczenie końcowe i trwałość projektu

0
668
Fotolia 3076332 Subscription L
Fotolia 3076332 Subscription L

Fotolia_3076332_Subscription_LW dniach 28-29.01 w Warszawie odbędzie się szkolenie „Jak z sukcesem zakończyć projekt inwestycyjny finansowany ze środków UE – nieprawidłowości, rozliczenie końcowe i trwałość projektu” organizowane przez lidera szkoleń specjalistycznych J.G. Training.

Szkolenie kierowane jest przede wszystkim beneficjentom projektów inwestycyjnych realizowanych w ramach programów operacyjnych perspektywy 2007-2013 oraz pracownikom instytucji zaangażowanych we wdrażania funduszy UE.

Celem szkolenia jest zdobycie teoretycznej i praktycznej wiedzy dotyczącej poprawnego zakończenia projektu realizowanego ze środków UE. W szkoleniu zostanie zwrócona szczególna uwaga na aspekty uniknięcia zwrotu dofinansowania, oraz poznanie obszarów szczególnego ryzyka i zasad, których należy przestrzegać w celu uniknięcia zwrotu dofinansowania w okresie trwałości projektu.

Metody szkoleniowe oparte są na

  • wykładzie teoretycznym,
  • case study – analizie przypadków,
  • warsztatach – rozwiązywaniu praktycznych przykładów oraz
  • dyskusji i odpowiedzi na pytania Uczestników.

Na szkoleniu zostaną omówione 24 tematy dotyczące projektów inwestycyjnych finansowanych ze środków UE. Na zakończenie szkolenia Uczestnicy po krótkim podsumowaniu będą mieli możliwość wzięcia udziału w konsultacjach indywidualnych.

Odwiedź profil JGT na facebooku i bądź na bieżąco z ofertą szkoleniową.

Zobacz również:

Studia Gdynia

Studia podyplomowe Gdynia

studia magisterskie Gdyni

Uczelnie wyższe Gdynia