Kubusiowe Mikołajki w Klifie Gdynia!

0
971
mikołajki w klifie
mikołajki w klifie

3 grudnia 2011 od 11:00 do 16:00 w Centrum Handlowym Klif Gdynia odbędą się niezwykłe Mikołajki dla miłośników Kubusia Puchatka i jego Przyjaciół.

Najmłodsi będą mogli bawić się wspólnie przy wystawianiu Interaktywnego Spektaklu Teatralnego pt. „Czekamy na Mikołaja!“, śpiewać kubusiowe mruczanki i piosenki, a także uczestniczyć w wielu zabawach oraz animacjach opartych na fabule i ścieżce dźwiękowej filmu pt. „Kubuś i Przyjaciele“. W gdyńskim Klifie pojawi się także prawdziwy mostek, z którego Krzyś z misiem i Prosiaczkiem rzucali patyczki w zabawie w Misie-Patysie.

Miłośnicy przygód i gier komputerowych, także znajdą w tym dniu coś dla siebie. Czekać będzie na nich stanowisko z najnowszą grą o pluszowym niedźwiadku. Odważni przekonać się będą mogli jak wygląda domek Krzysia, a nawet go w nim odwiedzić. Fani Kubusia Puchatka, będą mogli przygotować misiowi niespodziankę i wziąć udział w konkursie rysunkowym. Zadaniem będzie narysowanie pszczoły, która później trafi do zaczarowanego ula, podarowanego niedźwiadkowi. Oczywiście znajdzie się też miejsce, gdzie brykać będzie można do wolitygryskowy plac zabaw z pewnością dostarczy mnóstwa wrażeń i zabawy.

Mikołajkowa zabawa nie może odbyć się bez spotkania z Mikołajem, tak więc i na jego przybycie mogą liczyć i mali i Ci więksi. Mikołaj z pustymi rękoma nie przyjdzie, ale w myśl kubusiowej zasady przyniesie ze sobą Małe Co-Nieco.
centrum handlowe klif gdynia