Łąkowe Przedszkole

0
2564
logo61
logo61

Zastanawiasz się nad wyborem przedszkola dla swojego dziecka? Chcesz, żeby nowy obowiązek stał się dla niego również przyjemnością? Szukasz kadry z nowoczesnym podejściem i innowacyjnymi metodami wychowawczymi? Jeśli tak, idealnym rozwiązaniem jest wybór Łąkowego Przedszkola!

Przedszkole Konstancin – Jeziorna

przedszkole konstancin jeziorna kolo warszawy

Jest to wyjątkowe miejsce zarówno pod względem usytuowania – budynek znajduje się w bezpiecznej, cichej okolicy, w otoczeniu lasów, łąk i stawów – jak i nauczycieli – kadra to specjaliści z zakresu edukacji przedszkolnej, wykorzystujący najnowsze metody gwarantujące nauczanie i wychowanie maluchów na najwyższym poziomie.

Łąkowe Przedszkole Konstancin – Jeziorna oferta

Wielkim atutem i zarazem cechą wyróżniającą przedszkole jest indywidualne podejście do każdego dziecka. Grupy liczą od 10 do 12 osób, dzięki czemu, wychowawcy mogą poświęcić swoją uwagę każdemu przedszkolakowi, pozostając w stałym kontakcie z rodzicami, wspólnie dbając o prawidłowy rozwój maluchów. Ponadto z myślą o rodzicach i problemach z jakimi borykają się w codziennej pracy z dzieckiem, raz w miesiącu istnieje możliwość bezpłatnych konsultacji z wybranym specjalistą. Bardzo ważnym elementem pracy z dziećmi jest realizacja programu opartego o metodologię Porozumienie Bez Przemocy Marshalla Rosenberga, w którym skupia się uwagę na prawdziwych uczuciach i potrzebach podopiecznych.

Łąkowe Przedszkole Konstancin – Jeziorna zajęcia

Dbając o rozwój i kreatywność dzieci, poza zajęciami podstawowymi, istnieje możliwość wyboru zajęć dodatkowych – rytmiki, plastyki, zajęć teatralnych, języka angielskiego.

Poza dbałością o kondycję psychiczną dzieci i poziom ich wiedzy, w myśl maksymy ” w zdrowym ciele zdrowy duch”, staramy się dbać również o formę fizyczną naszych przedszkolaków. Oprócz zajęć sportowych, wielką rolę odgrywa tu dieta. Łąkowe Przedszkole posiada własną ekologiczną kuchnię, a posiłki przygotowywane są wg indywidualnych potrzeb.

Jeśli malownicze usytuowanie placówki, profesjonalna kadra, bogata oferta zajęć i zdrowa kuchnia nie przekonały wszystkich Państwa – zapraszamy do odwiedzenia Łąkowego Przedszkola.

Pełne otwarcie placówki odbędzie się 1 września 2015 roku, ale już 1 kwietnia rusza pierwsza Grupa Startowa – 7 dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat.

Polecamy:

Przedszkole Konstancin – Jeziorna Łąkowe koło Warszawy

Ul. Łąkowa 38, 05-510 Konstancin Jeziorna
+48 608 054 878
kontakt@kierunekrozwoj.org
http://przedszkole.kierunekrozwoj.org