Z-Water – pokonaj każdy rodzaj brudu

0
807
Z Water ekologiczny srodek czyszczacy

Z-Water pokocha każda osoba, która codziennie korzysta ze środków czystości. Potrafi zastąpić większość detergentów wykorzystywanych w pracy i domu. Sprawdzi się w kuchni, łazience oraz większości przedsiębiorstw. Jest przy tym niezwykle skuteczny i ekologiczny!

Środek czyszczący do wszystkiego? Poznaj Z-Water

Z-Water można stosować przy sprzątaniu niemal każdej powierzchni i sprzętu. Sprawdzi się podczas mycia sprzętu kuchennego, części metalowych, czy podczas odświeżania asortymentu sklepowego. W Japonii używa się go m.in. do mycia żywności. Cenią go także właściciele hoteli i restauracji. Zadba także o miejsca, w których należy zneutralizować brzydki zapach oraz walczyć z wirusami i bakteriami. Co najważniejsze, w większości wypadków samodzielnie poradzi sobie z doprowadzeniem powierzchni do idealnego stanu!

Srodek czyszczacy Z water

Nowoczesny środek czyszczący poleca Szwedzka Agencja Zdrowia Publicznego. Z-Water usuwa wirusy i bakterie, które tworzą się na powłokach brudu. Pomiary miernikami ATP lub A3, sprawdzającymi czystość powierzchni, wskazują, że jest najlepszy w swojej kategorii. Umyte powierzchnie pozostają w lepszym stanie niż te, na których zastosowano detergenty zawierające środki powierzchniowo czynne.

Używaj Z-Water codziennie!

Z-Water jest wydajnym środkiem czystości, który można stosować przy codziennych czynnościach. Można go stosować m.in. w domach, biurach, szkołach i miejscach przetwarzania żywności. Działa natychmiastowo i skutecznie.

Z Water srodek czyszczacy

O niezwykłej jakości Z-Water najlepiej świadczą zadowoleni użytkownicy. Tych nie brakuje m.in. w Japonii, Australii, Szwecji oraz Polsce. – Z-Water pomaga nam w utrzymaniu czystości w naszych sklepach firmowych. Produkt jest bezwonny, bezpieczny w używaniu oraz bardzo efektywnie usuwa tłuszcz. Sprawia to, że pozostawia powierzchnie naprawdę bardzo czystą. Efekt jest widoczny natychmiast.  Jesteśmy zadowoleni z Z-Water i polecamy go innym przedsiębiorstwom – komentują działanie Z-Water właściciele firmy Cląder, posiadającej sieć sklepów mięsnych.

Z Water ekologiczny srodek czyszczacy do domu

Z-Water to nowy wymiar dbania o czystość. Skorzystanie z najnowocześniejszego detergentu sprawi, że podczas sprzątania już nigdy nie powrócimy do dawnych nawyków!