Moc atrakcji z okazji Dnia Kobiet w trójmiejskich centrach handlowych!

0
876
dzien kobiet galerie handlowe trojmiasto
dzien kobiet galerie handlowe trojmiasto

Z okazji Światowego Dnia Kobiet  galerie i centra handlowe  w Trójmieście, przygotowały dla wszystkich Pań i ich partnerów wiele promocji i konkursów z nagrodami.

W Galerii Madison można wygrać karty podarunkowe- za 1 miejsce o wartości 200 zł do salony W.Kruk, za 2 miejsce- 100 zł do Perfumerii Douglas Polska i za 3 miejsce- 100 zł do salonu YES. Wystarczy pod konkursowym postem na fb dokończyć zdanie: „ Gdybym był kobietą przez jeden dzień to…”.

W Galerii Morena Panie mogą skorzystać z bezpłatnego makijażu w Golden Rose Polska, a także z porad brafitterki przy sklepie KappAhl.  Dodatkowo czeka tam na nie 25% rabatu na zakupy.

GCH Manhattan obchodzi Święto Kobiet na słodko- W Subway Polska każda Pani dostanie darmowe ciastko!

W Galerii Metropolia od godziny 15:00 z kwiatami będą czekać zawodnicy piłki ręcznej Wybrzeże Gdańsk!

Na wiele przyjemności mogą liczyć również klientki Alfa Centrum Gdańsk. Rabaty m.in. w salonie YES, KIMI, Big Star, Super Pharm, Poupee, MARILYN, Czas na Herbatę, Tatuum, Douglas, Vsion Express, BR Raszczyk, Empik, T. Deker.
W niektórych miejscach, zakupy można zrobić nawet z 40% zniżką!

Centrum Riviera świętuje Dzień Kobiet w najbliższy weekend. Z tej okazji 9-10 marca zaprasza wszystkie damy na Plac Piękna, a tam czekać będą na nie: zabiegi pielęgnacyjne, dermokonsultacje, makijaż, stylizacje fryzur, masaż dłoni i twarzy, analiza składu ciała z dietetykiem i badanie wzroku!

Wszystkim Paniom życzymy wielu wspaniałych chwil- nie tylko dzisiaj!
Zachęcamy również do korzystania z promocji i świątecznych usług!
Wspaniałego dnia!
galerie handlowe trojmiasto dzien kobiet promocje