BOBOM – naklejki ścienne dla dzieci jako element niezwykłych aranżacji

0
2579
miarka wzrostu dla dzieci na ścianę naklejka sklep bobom 3 1 e1529920305895
miarka wzrostu dla dzieci na ścianę naklejka sklep bobom 3 1 e1529920305895

W dziecięcym świecie najbliższe otoczenie generuje bardzo intensywne doznania i reakcje. Nowe kolory i kształty – wszystko to wpływa na rozwój maluchów i daje im dużo radości.

Naklejki ścienne dla dzieci sklep Bobom

naklejki baloniki dla dzieci sklep bobom

Sopot dla rodzin

Właśnie z tego powodu rodzice małych odkrywców coraz większą wagę przykładają do aranżacji dziecięcych pokoi. Umożliwia to dzieciom kreatywny rozwój i pobudza instynkty sprawiając, że dorastają one w przyjaznym świecie.

miarki wzrostu dla dzieci naklejki sklep bobom

Właśnie z myślą o dziecięcych potrzebach i upodobaniach powstał projekt BOBOM. Jest to inicjatywa realizowana przez dwoje projektantów – absolwentów gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych. Ich celem było stworzenie akcesoriów wnętrzarskich dla maluchów, które dadzą im radość, umilą zabawę i pomogą w poznawaniu świata- jego barw i kształtów.

BOBOM to przede wszystkim naklejki na ścianę, które stanowią oryginalną, nasyconą kolorami ozdobę dziecięcych pokoi. Do wyboru mamy przeróżne motywy – drzewa, chmurki, zwierzątka, kolorowe kropki, niebo, naklejki fluoresencyjne – świecące w ciemności.

Miarki wzrostu dla dzieci sklep Bobom

miarka wzrostu dla dzieci na ścianę naklejka sklep bobom (1)

Naklejki ścienne oprócz walorów estetycznych, mogą być niezwykle funkcjonalne. Przykładem są miarki wzrostu dla dzieci, dzięki którym możemy podziwiać rozwój naszych pociech i ich dodatkowe centymetry. Naklejki ścienne to również materiały dydaktyczne, które uczą od pierwszych etapów rozwoju dziecka – linearności, rozpoznawania kształtów, do kolejnych – kolory, kontrasty, rozpoznawanie i nazywanie zwierzątek, imiona i opowieści.

Wszystkie produkty BOBOM wykonywane są z bezpiecznych materiałów, co jest niewątpliwym atutem oferowanych rozwiązań. Są to po prostu naklejki dla dzieci – dlatego zadbano aby dotykając je, maluchy nie wyrządziły sobie krzywdy.

Zawieszki samochodowe do samochodu dla dzieci

Idealnie dobrana technologia druku offsetowego i lateksowego sprawia, że naklejki na ścianę nadają się również na inne powierzchnie – np. meble lub drzwi. Jedynym Warunkiem jest to, aby powierzchnia była gładka i wcześniej oczyszczona.

Naklejki kropki sklep Bobom

naklejki baloniki dla dzieci sklep bobom (1)

Naklejki ścienne dla dzieci to idealne rozwiązanie zarówno do domu, jak i przedszkola oraz innych miejsc, jak np. przychodnie, w których pojawiamy się z naszymi pociechami. Ich kolory i kształty z pewnością przypadną do gustu każdemu maluchowi.

Rodziców zainteresowanych szczegółową ofertą BOBOM, zachęcamy serdecznie do kontaktu:

Monika Świerżewska – projektantka | współwłaścicielka
monika@bobom.pl
tel. kom. + 48 504 070 117

Adam Świerżewski – projektant | współwłaściciel
adam@bobom.pl
tel. kom. + 48 510 073 534

Adres pracowni
Polska, 80-245 Gdańsk – Wrzeszcz
ul. Partyzantów 62/9