Zimowy spadek energii? Odpocznij w restauracji nad morzem w Gdańsku Jelitkowie i zapomnij o zmęczeniu

0
1030
Organizacja imprez okolicznościowych Gdańsk

To ten dzień. Zimowe popołudnie – namawiasz całą rodzinę, ubieracie się na cebulkę i wyruszacie nad morze. Wygląda genialnie – wzburzone fale rozbijają się o plaże, słońce razi delikatnie w oczy odbijając się od śniegu, a w oddali widać grupę morsujących osób, na samą myśl o których masz gęsią skórkę.

Czegoś w tej wizji jednak brakuje. Po tak długim spacerze, ze spierzchniętymi dłońmi i czerwonym nosem chce się tylko ciepłej herbaty i pysznego obiadu. Nad morzem to nie problem, szczególnie w Gdańsku Jelitkowie. Zlokalizowana tu restauracja B13 Restaurant&Bar czeka na wszystkich zziębniętych spacerowiczów.

Restauracja nad morzem Gdańsk

Restauracja nad morzem na zimowe wieczory – B13 Restaurant&Bar

B13 Restaurant&Bar to restauracja nad morzem w Gdańsku Jelitkowie. Co najbardziej kochają w niej klienci? Przede wszystkim niebanalne dania. Za kuchnie odpowiada znany kucharz, który zdobywał doświadczenie w całej Europie i został odznaczony wieloma wartościowymi nagrodami. Mowa o Adamie Woźniaku. W efekcie jego ciężkiej pracy dziś goście B13 Restaurant&Bar mogą rozkoszować się regionalnymi przysmakami połączonymi z elementami kuchni z całego świata.

Takie menu połączone z szumem fal i relaksem nad samym morzem to gwarancja dobrze spędzonego czasu. Szczególnie zimą. Kiedy usiądziesz w ciepłym, klimatycznym miejscu i będziesz przyglądać się zmarzniętym spacerowiczom, uwierz, poczujesz satysfakcję!

Restaruacja przy plazy Gdansk 1

A najlepszym tego dowodem są opinie o B13 Restaurant&Bar. Oto jedna z nich:

Miło, pysznie, przyjemnie😊 Zamówiliśmy Fish and chips oraz Fishburgera. Dania przyszły szybko i byly bardzo ciepłe 😊 co jest ważne, bo niestety spotkaliśmy sie z sytuacjami (W INNYCH RESTAURACJACH), ze szybkość podania dań oznaczała letni lub wrecz zimny posiłek. Wielkie podziekowania dla Pani kelnerki, która wspomogla mnie tabletką przeciwbólową😊💚💚💚~ Marta

Imprezy okolicznościowe Gdańsk – tematyczne przyjęcia na każdą okazję

Restauracja blisko plaży to nie tylko dobre miejsce do odpoczynku po zimowym spacerze. To także świetna okazja do pokazania Trójmiasta bliskim, którzy nie mieszkają nad morzem. Jak wiadomo, do spotkań z rodziną zazwyczaj trzeba pretekstu. Dlatego B13 Restaurant&Bar zapewnia możliwość organizacji imprezy okolicznościowej aż do 50 osób. Zazwyczaj są to komunie, stypy, urodziny czy zjazdy rodzinne, jednak restauracja otwarta jest na wyprawienie każdego rodzaju uroczystości.

B13 Restaurant&Bar Gdańsk Jelitkowo

Oprócz udostępnienia lokalu, obsługa może zająć się również:

  • Stworzeniem dekoracji i organizacją wystroju zgodnego z charakterem wydarzenia,
  • Organizacją noclegu dla osób z daleka, dzięki współpracy z Villą Bałtycką.
  • Organizacją muzyki na żywo, występów komików, animatorów lub klaunów dla dzieci,
  • Ciągłym wspomaganiem gości przez doświadczonych kelnerów,

Podsumowanie

Zima nie musi kojarzyć się tylko ze zmęczeniem i ponurym nastrojem. W B13 Restaurant&Bar można szczególnie docenić klimat tej pory roku, a przy okazji zjeść coś oszałamiającego. Sprawdź sam, ciepła herbata już na Ciebie czeka!

Zobacz również: Posiłek z widokiem na morze. Restauracje blisko plaży w Gdańsku

B13 Restaurant&Bar Gdańsk Jelitkowo – kontakt

Adres: Bałtycka 13, 80-341 Gdańsk
Tel.: 58 585 40 20
E-mail: b13@b13restaurantandbar.pl